English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Házenkářky Zory se přesunuly do Kostelce

Házenkářky Zory se přesunuly do Kostelce 02.08.2010 06:49:32 - autor: , přečteno 2485x

Od pondělí do pátku bude staro- novým domovem interligových házenkářek DHK ZORA Olomouc penzion v házenkářském areálu v Kostelci na Hané. Osvědčeé místo předsezonní přípravy zvolili trenéři i letos. Prostředí, péče obsluhy a perfektní zařízení sportovní haly i venkovního areálu hřiště vytváří všechny předpoklady pro nerušenou další část přípravy družstva. Děvčata střídají hranické házenkáře, kteří zde absolvovali svůj přípravný kemp minulý týden.

Do přípravy se již zapojí všechny zbývající hráčky kádru družstva, Alena Vocilková - Polášková, Veronika Hejtmánková i nejzářivější posila Lucie Fabíková. Nedořešeno je zatím angažmá Míši Hrbkové a Dominiy Selucké, které by rády oblékaly dres nováčka interligy Sokola Poruba. Vedení olomouckého klubu je však zásadně proti, takže uvidíme.

Ve čtvrtek přijedou za Hanačkami do Kostelece i první soupeřky. Bude jíimi ambiciozní slovenský nováček interligy - účastník evropského Poháru vítězů pohárů - Bánovský HC Gabor Bánovce nad Bebravou. Obě družstva sehrají dvě utkání to první v 10:00 a druhé v 15:00 hod..