English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Hanačky mají před sebou hektickou sérii

Hanačky mají před sebou hektickou sérii 18.08.2010 13:37:29 - autor: , přečteno 1696x

Sedmnáct dní dělí házenkářky od prvního zápasu nového ročníku interligy a příprava a herní testy všech družstev finišují. Ani Olomoucké házenkářky nezůstávají pozadu a v následujících pěti dnech je čeká hned šest zápasů.

Ten první je na pořadu již dnes ve středu, kdy uvítají na svém hřišti ambiciózního soupeře HC Zlín, který se po výrazném posílení svého kádru netají těmi nejvyššími cíly. Olomoučanky se potýkají s řadou zranění, fit nejsou po turnaji v Michalovcích Fabíková, Vocilková ani Spíchalová, o jejichž startu v následujících utkáních se bude rozhodovat vždy až těsně před zápasy. Dnešní utkání začíná v 19:00 hod.

V pátek 20. srpna pak změří Hanačky síly s jedním z účastníků víkendového turnaje Pohár míru - polským družstvem KPR RUCH Chorzów. Také toto utkání se hraje až večer od 19:00 hod..

Víkendový již 52. ročník Poháru míru začíná v sobotu v 9 hod. a hrát se bude až do večerních 19:30 hod., nedělní program začíná v 09:30 hod. a končí těsně po poledni vyhlášením výsledků turnaje. Turnaje se jak známo zúčastní pětice týmů: dvě polské ekstraklasové ekipy KPR RUCH Chorzow a KPR Jelenia Góra a trojice interligistů, slovenská Iuventa Michalovce, Jihočeský Sokol Písek a samozřejmě domácí družstvo DHK ZORA Olomouc. Domácí děvčata se nejprve v sobotu utkají s Pískem a Michalovcemi a v neděli se pak střetnou s polskou dvojicí Jelení Gorou a Chorzowem. Kompletní rozpis turnaje naleznete na hlavní stránce klubového serveru.

Na všechna uvedená utkání, včetně víkendového turnaje je vstup volný, děvčata věří, že je jejich výborní příznivci přijdou povzbudit, protože budou jistě zvědavi jak se jim podaří zúročit tvrdou přípravu a jak si se soupeři poradí především mladé naděje