English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Zora proti Baku hrát nebude

Zora proti Baku hrát nebude 30.08.2010 14:58:45 - autor: vasek, přečteno 1963x

Pondělní utkání v Hodoníně proti Ázerbájdžánskému mistru ABU Baku, mělo být pro Hanačky generálkou před sobotním zahájením interligy proti ŠKP Bratislava. Utkání se mělo hrát již v 16:00 hod., znamenalo to tedy vyjet z Olomouce krátce po poledni. V dresu Hanaček však již od léta je několik hráček (Hejtmánková, Fabíková, Vocilková, Růžičková, nebo Rašková), které pracují a nemohly se ze zaměstnání tak brzy uvolnit. Navíc dvě hráčky zahajují první ročník vysokoškolského studia na UP (Gebre Selassie a Huráňová) a v pondělí a úterý je čekalo společné zahájení studijního roku na Pastvinách.

Z kádru družstva tak zbylo pro pondělní odpolední utkání torzo a proto se vedení družstva dohodlo s pořadateli v Hodoníně a utkání proti Baku odřeklo (hrát s nimi bude Duslo Šaľa). Vzniklá situace jen potvrdila, jak obtížné bude sladit přípravu na interligu s povinnostmi jak v zaměstnání hráček, tak i při studiu na VŠ.