English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Mladší dorostenky budou opět patřit k favoritům

Mladší dorostenky budou opět patřit k favoritům 06.09.2010 14:48:06 - autor: , přečteno 1654x

Mladší dorostenky Zory obhajují v novém ročníku své postavení lídra moravské skupiny 1. ligy mladších dorostenek. Přesě týden před zahájením nového ročníku si zajely ověřit aktuální formu do Velkého Meziříčí, kde na turnaji za účasti pětice družstev nenašly přemožitele a turnaj vyhrály.

Na turnaji se sešla výborná konkurence, když se zde představil úřadující mistr České repiübliky mladších dorostenek Havl. Brod, čtvrté družstvo loňské 1. ligy starších dorostenek Třebíč, čtvrté družstvo moravské skupiny ligy mladších dorostenek - domácí Vel. Meziříčí, 10. celek české skupiny ligy mladších dorostenek Pardubice a naše děvčata.

Výsledky našeho družstva:
DHK ZORA Olomouc - Jiskra Havl. Brod 19:10, SHK D-P Pardubice 31:12, Sokol Velké Meziříčí 31:16 a Sartak Třebíč (starší dorkyx) 24:20.

Sestava a branky DHK ZORA:
Havlíčková, Nováková, Směšná - Štegrová 7, Jansová 18, Sovová 17, Palátová 10, Hochvaldová 8, Rokytová 12, Brandýsová 16, Minaříková 5, Jordánová 4, Lounová 3, Konečná 2, Jurníčková 3.

Turnaj zhodnotil trenér družstva Mgr. Lubomír Krejčíř:

Výborná příprava před nastávajícími boji v první lize dorostenek. Zejména utkání s Havlíčkovým Brodem a staršími dorostenkami Třebíče sneslo přísná kriteria této kategorie. Velké Meziříčí taktizovalo a do utkání s námi nenasadilo Moniku Kratochvílovou, což za týden v mistrovském utkání bude jistě jinak.

Nás ovšem zajímal vlastní výkon po náročné přípravě s 32 tréninky. Utkání signalizovala velmi solidní formu a především zacelení některých míst po hráčkách, které odešly do st.dorostu nebo se zranily. Do obvyklé formy se vrací Lucka Hochvadová po těžkém zranění kotníku. Výborné výkony na místě pravého křídla podávala Rokytová po roční pauze. Ale ani ostatní hráčky nebyly daleko svých standardních výkonů. Spolehlivé byly i všechny tři brankařky."