English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Cíl mladších dorostenek - obhájit loňské pozice

Cíl mladších dorostenek - obhájit loňské pozice 08.09.2010 11:03:26 - autor: vasek, přečteno 1844x

Mladší dorostenky Olomouckého klubu byly v uplynulé sezoně nejúspěšnějším družstvem klubu, když dokázaly vyhrát moravskou skupinu ligy mladších dorostenek a postoupit na finálový turnaj o mistra ČR, který se konal v Olomouci. Zde však svě-řenkyně trenéra Lubomíra Krejčíře skončily až čtvrtá a medaile jim proklouzla mezi prsty. Stejný cíl, tedy postoupit na finálový turnaj budou mít děvčata před sebou i v nastávající sezoně, budou však mít zdatné soupeře především v celku Zlína, který v minulé sezoně sice v dlouhodobé soutěži skončil za Hanačkami, ale z finálového turnaje si odvezly bronzové medaile. Za těmito dvěma favorizovanými družstvy budou číhat na svou šanci především družstva Kunovic, Poruby, nebo Velkého Mezi-říčí

Příprava na novou sezonu proběhla převážně v domácích podmínkách a byla velmi kvalitní. Základ kondice byl položen na týdenním soustředění v Rapotíně, velmi vydařený byl start na přípravném turnaji ve Velkém Meziříčí (psali jsme o něm minulý týden). O hlavních cílech byla již zmínka, dalšími pak jsou návrat talentovaných hráček do tréninkového procesu po dlouhodobých zraněních - Hochvaldová, Zimová, Pietraszová, připravit nejméně dvě hráčky, které by se prosadily do dorostenecké reprezentace ČR, zvýšit tréninkový objem o jednu trénuïnkovou jednotku týdně zaměřenou především na kondiční přípravu.

Trenér bude do utkání vybírat hráčky z tohoto širšího kádru:
brankařky: Havlíčková, Nováková, Směšná
spojky: Jansová, Sovová, Palátová, Hochvaldová, Štegrová,
(zranění si zatím léčí Zimová a Pietraszová)
křídla: Jordánová, Jurníčková, Konečná, Lounová, Rokytová
pivoti: Minaříková, Brandýsová

Mezi základní kameny své sestavy řadí trenér v současnosti Havlíčkovou, Jansovou, Sovovou, Hochvaldovou, Štegrovoua Palátovou.

V kádru družstva je také skupina mladých hráček, které přišly ze starších žaček, které usilují o to prosadit se do užšího kádru družstva..

Trenérem družstva je Mgr. Lubomír KREJČÍŘ, vedoucí družstva Mgr. Jana FISCHEROVÁ.

Družstvo zahajuje soutěž v sobotu 11. září ve Velkém Meziříčí.

 Domácí utkání budou hrána vždy v neděli od 16:30 hod. v hale DHK ZORA Olomouc v těchto termínech:
19.09. se Sokolem Karviná, 17.10. se Sokolem Ostrava Zábřeh, 14 11. s HC Veselí n.Mor.