English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Hanačky doma herně propadly - DHK ZORA Olomouc - HC Britterm Veselí 18:26 ( 8:10)

Hanačky doma herně propadly - DHK ZORA Olomouc - HC Britterm Veselí 18:26 ( 8:10)  Obsahuje videogalerii 12.09.2010 06:01:25 - autor: dhkzora, přečteno 1990x

Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2,3:4, 7:6, 8:7, 8:10 - 8:14, 11:15, 12:16, 12:20, 15:21, 16:25, 18:26.

Rozhodčí: Horáček, Novotný 250 diváků 7m hody: 7/5 - 1/1 vyloučení 2 - 3

Sestavy a branky:
Olomouc:
Raníková, Rašková - Hejtmánková 1, Růžičková, Vocilková 1, Remešová, Pašková, Severová, Kubáčková 2, Spíchalová 1, Huráňová 7/3, Ždánská, Gebre Selassie, Fabíková 6/2.

Trenér: Libor MALÍNEK

Veselí: Zvoničová, Černá - Romanová, Kratochvílová, Drotárová, Jandásková, Vinyatynská 1, Tomečková 1, Chmelařová 7, Fleková 4/1, Kočí 2, Súkenníková 7, J. Šterbová .

Trenér: Peter SABADKA

Utkání splnilo očekávání zejména domácích příznivců pouze v prvním poločase. To se hrála výborná a dramatická házená, domácí mládí drželo krok se svým zkušeným soupeřem a i když nepadlo nijak moc branek bylo se stále na co dívat. Markantní rozdíl ale byl v přesnosti zakončování akcí. Zatímco hostující hráčky se trefovaly na branku a výborná Raníková si připsala osm úspěšných zákroků, na druhé straně šlo hned sedm střel domácích vedle branky a brankařka Zvoničová, která se překvapivě postavila hned od začátku do branky musela zasahovat jen 5 krát.

Střeleckou bilanci držely z domácího týmu pouze Fabíková, která se pětkrát odvážně prodrala na brankoviště hostí a byly z toho tři branky a jedna sedmička a Huráňová, která bezpečně proměnila, všechny tři sedmičky. Po změně stran však na hřišti začalo existovat jen jedno družstvo.Ke zlomu v utkání také napomohlo dvojí vyloučení domácího celku v ktátkém sledu na začátku druhého poločasu, když hostující hráčky dokázaly početní převahu v poli o jednu hráčku krutě trestat. Domácí děvčata začala kupit technické chyby, ztrácela míče a toho hbitá Veselská křídla Chmelařová a Súkenníková dokázala využít k brejkům a skóre v neprospěch domácích začalo nepříjemně narůstat. Důraz Hanaček v osobních soubojích se vytratil a ani v obraně své brankařce moc nepomohly. Bohužel je nutno konstatovat, že domácí v druhé půlce totálně propadly - hostující družstvo je přehrálo ve všech činnostech. Hra domácích působila v některých fázích, zejména když ze hřiště odešly zkušené Fabíková s Vocilkovou hodně chaoticky. S výjimkou první minuty zápasu a posledních 10 minut, kdy už Veselí trochu polevilo, střílely Olomoucké branky jen dvě hráčky - Fabíková a Huráňová obě novicky v domácím dresu, které se Olomouckému publiku představily ve výborném světle.

Fotogalerie

Fotogalerie