English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší žačky > Mladší žačky úspěšné z poloviny

Mladší žačky úspěšné z poloviny 13.09.2010 14:52:22 - autor: , přečteno 1968x


HC Zlín „B" - DHK ZORA Olomouc 6:23 ( 3:11)
ZŠ Holečkova Olomouc - Korkárna Veliá n. Vel. 7:12 (3:8)

Zatímco první družstvo klubu v kategorii mladších žaček si poradilo bez problémů s druhým celkem zlínského klubu a vedlo již po prvním poločase uklidňujícím rozdílem, druhé družstvo hrající jako ZŠ Holečkova prohrálo v domácím prostředí s děvčaty z Velké nad Veličkou, když na svého fyzicky vyspělejšího soupeře nestačily. Vytvořily si sice střelecké šance, silově však na to ještě neměly, soupeř je však zastavoval nedovolenými zákroky , z čehož plyne i abnormálně vysoký počet 7m hodů na tuto kategorii - 7, z nichž však děvčata proměnila jen čtyři. Jde o začínající házenkářky převážně ještě ve věku miniházené.

Sestavy a branky Olomouckých družstev:.

DHK ZORA Olomouc: Ošlejšková, Pašková - Studená, Vítková, Glogarová, Králová 2, Žáčková 9/2, Konůpková , Řezníčková 6, Zrůnová, Tkadlecová, Nováková 3, Vaňková 2, Lindnerová.

Trenér: Miloš HALOUN.

ZŠ Holečkova Olomouc: Kolářová, Faiglová - Concolino 2/2, Černá, Veselá, Lounová, Tesaříková 3/2, Šimšová 2, Hlaviznová, Očenášková, Ondráčková, Loutocká, Drápalová.

Trenérka: Michaela JANOTOVÁ