English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Po dvou kolech bez ztráty bodu v čele soutěže

Po dvou kolech bez ztráty bodu v čele soutěže 20.09.2010 10:29:03 - autor: , přečteno 1937x


DHK ZORA Olomouc - Sokol Karviná 35:10 (20: 6)

Rozhodčí: Kosa, Švidernoch 80 diváků Vyloučení 0 - 6

Sestavy a branky:
Olomouc:
Havlíčková 1/1, Nováková - Lounová 1, Sovová 3, Rokytová 4, Jurníčková, Jansová 5/1, Konečná 1, Brandýsová 9/1, Palátová 3, Štegrová 4, Minačíková 4.

Trenér: Mgr. Lubomír KREJČÍŘ

Karviná: Madziová, Nolčová - Synková, Polehlová 2, Wilczková 2/2, Wowrová, Krumplovičová 2, Pavlasová, Koudelková 1, Šulcová, Adamusová 1, Wojaczková 1, Kroulíková, Bakanová 1.

Trenér Radek KROULÍK

Autor komentáře: Mgr.Lubomír Krejčíř:
Snadné utkání, ve kterém si domácí s chutí zastřílely i zakombinovaly. Od první minuty byl na hřišti jen jeden tým. Jistá obrana, rychlý útok vedený převážně středem a především hra do pivota zdobily domácí družstvo. Náskok utěšeně narůstal a
postupně se zapojily i nové hráčky, které se také dostaly k zakončení. To je však zatím jejich slabinou a tak spalovaly jednu šanci za druhou. Úvod druhého poločasu byl poznamenán nižší koncentrací pod dojmem vysokého náskoku . To se projevilo na úrovni hry i několika technických chybách. Přesto však družstvo dohrálo v klidu a jistě přidalo další dva body do tabulky.