English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší žačky > Podzim mladších žaček DHK ZORA očima trenéra Halouna

Podzim mladších žaček DHK ZORA očima trenéra Halouna 09.11.2010 09:11:03 - autor: , přečteno 2312x

Družstvo mladších žaček DHK Zora zahájilo přípravu 16. srpna 2010 v areálu Zory a pokračovalo soustředěním v Odrách a lyžařském středisku v Tošovicích.
Podzimní sezónu 2010 lze hodnotit jako velice úspěšnou.

Družstvo vyhrálo Středomoravskou ligu - skupinu „A" bez ztráty bodu s celkovým skóre 245:56 a zajistilo si tak postup mezi „lepší" šestku v jarní části soutěže.
Skvělé výkony předváděly Karolína Žáčková, nejlepší střelkyně soutěže s 95 brankami, Diana Řezníčková 52, Kateřina Králová 26, Veronika Nováková 15, Barbora Vaňková 12, Nikola Glogarová 10, Kateřina Konůpková 10, Michaela Tkadlecová 9, Barbora Lindnerová 4, Veronika Studená 4, Johana Gazdíková 3, Kristýna Vítková 3, a Marie Zrůnová 2. Velkou zásluhu na nejmenším počtu obdržených branek měly brankařky Michaela Ošlejšková a Sylva Pašková.

Do jarní části soutěže je velkým příslibem, že se na vstřelených brankách podílely všechny hráčky. K dobrým výkonům družstva přispěly i 3 tréninkové jednotky týdně v kvalitních prostorách.

Cílem pro další období je zodpovědná příprava všech hráček na náročnější jarní sezónu. Důraz bude kladen hlavně na zlepšení spolupráce v obranné činnosti, souhru s pivotem, střelbu spojek a zpřesnění hry v rychlém útoku.
Kolem trenérů Miloše Halouna, Mgr. Martina Gazdíka a Přemysla Řezníčka se vytvořila dobrá parta hráček. V družstvu panuje přátelská atmosféra a morálka s téměř 100% účastí na trénincích a maximálním nasazením ve všech mistrovských i přípravných utkáních. Za předvedenou hru a přístup k plnění hráčských povinností jen stručně na závěr - HOLKY, DĚKUJEM.