English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > DRAMA V EDENU - SLAVISTICKÁ BAŠTA PADLA

DRAMA V EDENU - SLAVISTICKÁ BAŠTA PADLA 21.11.2010 19:25:39 - autor: vasek, přečteno 1720x


Víkendové výsledky interligy

HK Štart Trenčín - HC Britterm Veselí n.Mor. 24:28 (11:14)
Sokol Písek - DHK Baník Most 31:29 (16:13)
HK Danlog Partizánske - Sokol Poruba 28:22 (16:12)
DC Slavia Praha - Iuventa Michalovce 28:31 (13:15)   !!!!!!!!!!

 

Šlágr podzimu se hrál dnes večer v pražském Edenu, kde zakončila Iuventa Michalovce své čtyřdenní putování po českých zemích, kdy sehrála dvě interligová utkání a po výhře v Polance n. Odrou ve čtvrtek se přesunula do Prahy a uloupila Slavii letos první dva body v soutěži. Dramatické utkání skončilo zaslouženou výhrou Východňárek, které tak přerušily impozantní 26 zápasovou šnůru Slavie v interlize, která v interlize naposledy prohrála, a to s našimi děvčaty před více než rokem - 4. listopadu 2009 24:25.

K překvapení se schylovalo také v Písku, kde domácí ještě několik minut před koncem hrály s nováčkem 27:27, aby pak strhly vítězství na svou stranu. Je to již třetí utkání v řadě, kdy Jihočešky získaly v domácím prostředí dva body až v posledních minutách zápasů (Zlín, Olomouc, Most). Smutno je asi v Porubě, která již potřetí nastoupila ve své optimální sestavě, tedy i s exolomoučankami Seluckou a Míšou Hrbkovou. Po porážce v předehrávce 13. kola ve čtvrtek v domácím prostředí si zajely pro další porážku na Slovensko, kde v Partizánském nestačily na souseda v tabulce a jednoznačně prohrály šestigólovým rozdílem.

Své postavení na šestém místě si pojistily hráčky Britermu Veselí, které pod hradem Matúše Čáka pod vedením extrenčanského trenéra Petera Sabadky porazily ambiciózní domácí družstvo.

Na závěr ještě jeden výsledek. S debaklem se z Maďarska vrátily domů házenkářky Bánovců. V odvetě 3. kola Poháru vítězů pohárů v Budapesti prohrály s Ferencvarosem vysoko 53:26 (v prvním utkání v Bánovcích prohrály před týdnem 26:32).

Rozbor celého 12. kola přineseme v úterý.