English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Klub > Dobročinná akce se povedla

Dobročinná akce se povedla 21.12.2010 18:52:35 - autor: , přečteno 2107x

Páteční předvánoční akce olomouckých házenkářek v dolní části DOLNÍHO náměstí v Olomouci se opravdu podařila. Stánek sdružení „ Dobré místo pro život", který odpoledne a celý večer „obhospodařovaly" házenkářky DHK ZORA Olomouc. I když jeho umístění na samé „periferii zájmu" vzbuzovalo určité obavy, zda si návštěvníci najdou ke stánku a k házenkářkám cestu, obavy se rozplynuly hned od prvních minut. Stánek navštívily desítky spokojených návštěvníků, kteří také hojně podpořili akci na které se podařilo házenkářkám odevzdat čistý výtěžek na podporu Sdružených zařízení pro péči o dítě v Olomouci ve výši 10 500,- Kč.

S velkým ohlasem se setkala tombola, kterou děvčata připravila a prakticky každý, kdo si zakoupil los za 10,- Kč neodcházel s prázdnou. Buď si odnesl jednu z avizovaných výher, mezi kterými nechyběly na příklad zájezd s družstvem na vybrané interligové utkání, večeře pro výherce s některou z házenkářek, volné permanentky na inteligová utkání, dresy hráček, poukázky do relaxačních center Slim studio a SunJet a řada dalších, nebo v případě, že si vytáhl los bez výhry byl odměněn alespoň perníčky upečenými samotnými hráčkami, nebo podepsanou fotografií interligového družstva žen..

Do akce se zapojily (s výjimkou dvou nemocných), všechny hráčky družstva žen i členové jejich realizačního týmu. Duší celé akce však byla zejména Veronika Hejtmánková, která nejen že byla hlavní organizátorkou a koordinátorkou, ale v mrazivém počasí vydržela ve stánku po celou dobu od 16 až do 22 hodiny. Své organizační a manažerské schopnosti využila především v nabádání kolemjdoucích k zakoupení losu tomboly a nabízení k zakoupení dalších výrobků, nebo občerstvení, čemuž jen málokdo odolal.

Házenkářky tak znovu potvrdily, že mimo sportu mají také velmi blízko k podpoře charitativních aktivit. Za to jim patří poděkování a obdiv.

Fotografie a videa najdete na Facebooku DHK ZORA Olomouc, nebo na www.dobremiastoprozivot.cz