English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Mladší dorostenky Zory jsou na jaro dobře připraveny

Mladší dorostenky Zory jsou na jaro dobře připraveny 08.02.2011 09:14:18 - autor: , přečteno 1894x

Již o víkendu (v neděli 13. února 2011) zahajují svou jarní část mistrovských soutěží také všechna dorostenecká družstva DHK ZORA Olomouc a také družstvo juniorek v 1. lize žen. Družstvo mladších dorostenek využilo poslední volný víkend před začátkem jarních bojů k účasti na velmi kvalitním turnaji ve Velkém Meziříčí.

O informace o účasti družstva jsme požádali trenéra družstva Mgr. Lubomíra Krejčíře:
„ Jen s deseti hráčkami ( 8+2) odjížděly mladší dorostenky na přípravný turnaj do Velkého Meziříčí .Kromě Lucky Zimové, která si po návratu na hřiště (koleno ) udělala výron kotníku, a která jistě brzy zasáhne do činnosti družstva, však už do mistrovských bojů družstvo nikdo neposílí. Kamila Minaříková , která byla a jistě zase bude oporou družstva, má těžkou mononukleozu a čeká ji náročná a hlavně dlouhá léčba a do hry nějaký čas nezasáhne.

Turnaj měl sloužit jako příprava na mistrovské boje, které začnou již tuto neděli a nás čeká soupeř z horní části tabulky - Otrokovice. Z tohoto hlediska lze cestu na Vysočinu považovat za úspěšnou. Ověřili jsme si, že nový systém hry v rychlém útoku přináší ovoce, obnovili jsme návyky při realizaci obrany 0:6 a ani v postupném útoku jsme nehráli bez koncepce, ale zkoušeli nové varianty řešení útočných situací.

Všechny hráčky podaly velmi solidní výkony, za zmínku však stojí hra Michaely Palátové, která byla tentokrát naší nejlepší hráčkou ve všech utkáních. Utkání s Pardubicemi a staršími dorostenkami Třebíče byla především kvalitním tréninkem rychlého útoku. Ve finále se Zlínem již šlo o bitvu se vším všudy a zvítězil šťastnější, kterým jsme byli tentokrát my."

Výsledky družstva ml. dor. DHK ZORA:

Zora - Pardubice 31:11 (15:6)
Zora - Třebíč (starší) 30:16 (12:8)
Zora - Zlín 20:19 (11:8)

Sestava a branky : Havlíčková, Nováková - Sovová 13, Rokytová 13, Jansová 12, Brandýsová 8, Palátová 12, Hochvaldová 7, Štegrová 10, Jurníčková 6.