English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Většina odložených utkání interligy už má nové termíny

Většina odložených utkání interligy už má nové termíny 17.02.2011 15:23:12 - autor: , přečteno 1981x

Počtu pěti odložených utkání z důvodu chřipkové epidemie, která řádí především na moravsko - slovenském pomezí, když zasáhla především ostravské házenkářky Sokola Poruba, které z důvodu onemocnění vlastních hráček mají odložena dvě utkání, ale  nejvíc dohrávek - celkem tři utkání však čeká Veselí, které sice jako první spolu s Porubou požádalo o odložení svého duelu se Slavií, postupně mu však odpadaly další soupeřky v následujících kolech, takže jeho manko narostlo na tři odložené zápasy. Těmi družstvy, které musely řešit vysoký počet onemocnění svých hráček byly dále Partizánske a nejnověji se chřipkové onemocnění rozmohlo v Bánovcích.

S výjimkou utkání Poruba - Veselí a samozřejmě nového utkání Veselí - Bánovce mají už všechny dohrávky své termíny. Tady jsou:


Ve středu 23. února 2011 od 18:00 hod. se dohrává zápas Danlog Partizánske - HC Zlín.
Další středu 2. března 2011 od 16:30 hod. se hraje v Lounech zápas vou českých nováčků Baník Most - Sokol Poruba.
Ve čtvrtek 3. března 2011 od 18:00 hod. se bude hrát odložené utkání Britterm Veselí - DHC Slavia Praha.

A aby toho nebylo málo, tak Sokol Písek se po utkání v sobotu 26. února v Partizánskem v rámci 20.kola nevydá domů, ale bude pokračovat dál na východ a v neděli 27. února 2011 bude předehrávat své utkání 21. kola od 15:00 hod. v Michalovcích.

Tak tomu se říká přehlednost mistrovské soutěže !!!