English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Oslabené mladší dorky Zory přejely hvězdami nabitý tým Zlína

Oslabené mladší dorky Zory přejely hvězdami nabitý tým Zlína 14.03.2011 09:09:54 - autor: , přečteno 1888x


DHK ZORA Olomouc - HC Zlín 22:18 (12: 7)

Průběh utkání: 6:0, 7:2, 11:3, 11:6, 12.7 - 14:7, 17:9, 17:13, 19:15, 21:15, 22:17, 22:18.

Rozhodčí: Králíček, Letev             100 diváků            7 m hody: 4/3 - 3/2           vyloučení: 1 - 3.

Sestavy a branky:
Olomouc:
Nováková, Havlíčková - Jurníčková, Jansová 6/3, Zimová 1, Brandýsová 4, Palátová 3, Hochvaldová 2, Štegrová 2, Míšová, V. Fryčáková, T. Fryčáková 4, Durčáková.

Trenér: Lubomír KREJČÍŘ

Zlín: Blažková, Kotíková - Sojáková, Vlková 4, Kalivodová, Fabíková, K. Slováková, Wasserrábová, Polášková 3, Gajdorusová 3/1, Nygrýnová 2, Dufková.

Trenér: Leopold PAZDERA

Nadpis tohoto článku není nikterak nadnesený, opravdu mladší dororostenky Zlína nastoupily do tohoto důležitého zápasu v plné síle, v jejich sestavě jsme našli pětici dorosteneckých reprezentantek ČR a pět hráček v sestavě hrálo v neděli už svoje druhé utkání, protože předtím hrály i ve vítězném utkání v družstvu starších dorostenek Zlína. Olomoucké dorostenky se naopak musely obejít bez tvůrkyně své hry Kláry Sovové, a v sestavě se objevila čtveřice starších žaček. Přesto domácí děvčata hned od začátku neponechala nic náhodě a během osmi minut vedla 6:0 a přinutila tak trenéry Zlína k time outu.

Utkání zhodnotil trenér domácího celku: Mgr. Lubomír Krejčíř:
Tak jak předešlé duely starších dorostenek a juniorek i toto utkání bylo velkou bitvou tradičních soupeřů. Mezera po Kláře Sovové strašila především z hlediska organizace hry, což následující průběh potvrdil, ale úvod utkání a velká bojovnost vedly k vítězství.

Domácí doslova vlétly na jmény oplývající celek hostí a v 18.min vedly 11:3 po pěkných kombinačních akcích i rychlých útocích. V dalším průběhu už bojovaly především s málo nápaditou hrou v postupném útoku a tak branky proti výborné obraně soupeře přibývaly velmi těžko. Výborná obrana i na naší straně a brankařka Nováková s 60% úspěšnosti však nedovolily soupeři vyrovnat a sem tam se přece jen podařilo nějakou tu branku vsítit především do nepostavené obrany. V tomto směru vynikala Terka Fryčáková a Štegrová. Dřely všechny spojky, ale vysoký a silný střed obrany Zlína byl mnohdy neprostupný. Pochvalu zaslouží všechny hráčky za velkou bojovnost, ale i disciplinovanost. Opravdovou oporou byla především Anna Nováková v brance.