English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Olomoucké házenkářky a charita to se rýmuje

Olomoucké házenkářky a charita to se rýmuje 21.04.2011 22:57:53 - autor: vasek, přečteno 1935x

Dlouhodobá spolupráce s občanským sdružením Dobré místo pro život, které vyvíjí svou činnost v oblasti pomoci potřebným, především handicapovaným spoluobčanům města a házenkářkami interligového družstva DHK ZORA Olomouc pokračuje. V minulém roce byla jednou z největších akcí spolupráce při zajišťování předvánočního prodeje ve stánku na Dolním náměstí, jehož výtěžek ve výši 10 500,- Kč, byl předán Sdružení na podporu péče o dítě v Olomouci. Do akce se před loňskými vánocemi zapojily všechny hráčky družstva.

Házenkářky se zapojily také do nové iniciativy Sdružení, kterou je vybavení „startovacího bytu" pro Dětský domov v Olomouci zakoupením části vybavení nového bytu. Na Velikonoční neděli si házenkářky zopakují svou účast na Velikonočním bowlingovém turnaji v Bowlandu v Olomouci, kde budou soutěžit spolu se členy spolku Trend vozíčkářů, tak jako v loňském roce. Několik členů spolku Trend zase pravidelně sleduje mistrovská interligová utkání házenkářek v hale DHK ZORA Olomouc.

Házenkářky znovu potvrdily, že jim není lhostejný osud těch, kteří potřebují pomoc, tedy jejich handicapovaných spoluobčanů.