English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > ZORA v poslední přípravě rozstřílela Porubu

ZORA v poslední přípravě rozstřílela Porubu 29.04.2011 07:10:11 - autor: , přečteno 1894x


Sokol Poruba - DHK ZORA Olomouc 25:36 (10:16)
K poslední přípravě před zahájením play-off si Hanačky zajely do Ostravy, kde jim soupeřkami byl celek Sokola Poruba, pro které zase byl zápas poslední přípravou před sobotním zahájením play-out  v Lovosicích proti Baníku Most

V obou družstvech chybělo několik klíčových hráček, na straně domácích dvojice Hrbková, Adámková, které budou play-off absolvovat v dresu Zlína a Tomečková, která zase bude hájit barvy Slavie Praha. Hostující celek se musel obejít bez Kelarové a Vocilkové, větší herní prostor tak v obou družstvech dostaly další hráčky širších kádrů. Utkání splnilo to co se od něj očekávalo, herní zatížení těsně před zahájením nejdůležitější části sezony.

Utkání bylo vyrovnané prvních 10 minut do stavu 4:4, poté si Hanačky vybudovaly pětibrankový náskok (7:12) a v poločase byl stav 10:16. I po změně stran dominovaly hostující hráčky, které nakonec bez problémů vysoko vyhrály. Brankařky v obou týmech dostaly přibližně stejný prostor, v domácí brance po první půli, kdy chytala Roháčková, se do branky postavila Doláková, v družstvu Zory odchytala první poločas Raníková a o druhou půli se stejným dílem rozdělily Rašková a Kozáková. V družstvu Olomouce se střelecky probudila Kubáčková, prosadila se tentokrát ve větší míře také křídla, aktivitou hýřily obě střední spojky Gebre Selassie i Hejtmánková. Katka Růžičková se blýskla proměňováním sedmiček. V domácím družstvu byla největším nebezpečím pro branku hostí kanonýrka Richvalská.

Sestava a branky DHK ZORA Olomouc::
Raníková, Rašková, Kozáková - Hejtmánková 4/1, Růžičková 7/3, Kulíšková, Remešová 1, Samcová 2, Severová 2, Kubáčková 6, Grolichová 3, Spíchalová 2, Huráňová 4, gebre Selassie 5.