English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Mladší dorky potvrdily definitivně prvenství v 1.lize

Mladší dorky potvrdily definitivně prvenství v 1.lize 02.05.2011 09:13:53 - autor: , přečteno 2352x


HK Decro Veselí n. Mor. - DHK ZORA Olomouc 12:32 ( 5:10)

Rozhodčí: Dalajka, Zmeškal 25 diváků 7 m hody: 7/4 - 2/1 vyloučení: 0 - 2

Sestavy a branky:
Veselí:
Šutovská, Pauříková - Mikésková 2, Polášková 1, Balážová 2, Kožuchová 3/1, Ivánková, Lukšíková 3/2, Troudová, Prášková, Smetková, Skrálová 1/1, Hlaváčková, Lukšíková.

Trenérka: Renata MOTALOVÁ

Olomouc: Havlíčková, Nováková - Sovová 3/1, Rokytová 3, Jurníčková 1, Jansová 6, Zimová 5, Brandýsová 2, Palátová 1, Hochvaldová 4, Štegrová 3, Míšová, T. Fryčáková 3, V. Fryčáková 1.

Trenér: Lubomír KREJČÍŘ

Hodnocení utkání od Mgr. Lubomíra KREJČÍŘE - trenéra družstva

 

"Už ani teoreticky nemohou mladší dorostenky přijít o vítězství v I.lize své soutěže na Moravě a získávají tak oprávnění bojovat s vítězem české skupiny (pravděpodobně Písek) o titul mistra ČR. Překážka v podobě veselských dorostenek byla v prvním poločase docela nepříjemná. Naše hráčky se jen těžko vyrovnávaly s tvrdou a pohyblivou obranou soupeře a i když jasně vedla, náskok rostl jen pozvolna. Problém nám dělalo zakončení v kontaktu s obráncem a čistých šancí nebylo mnoho.

V přestávce se hráčky asi poprvé ve své kariéře setkaly s výrazně zvednutým hlasem trenéra a na hřišti jakoby se objevil jiný tým. Objevila se odvaha v osobních soubojích, která spolu s dobrou obranou a tradičně úspěšným rychlým útokem vedla k jasnému vítězství. Snad si hráčky včas uvědomily, že Písek bude přece jen z jiného soudku."