English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Plodná neděle Terezy Kubáčkové v Praze

Plodná neděle Terezy Kubáčkové v Praze 02.05.2011 13:00:10 - autor: vasek, přečteno 2073x


Sokol Kobylisy II. - DHK ZORA Olomouc jun. 20:22 (11: 9)

Průběh utkání: 0:2, 2:2, 4:4, 10:7, 11:9 - 12:10, 12:14, 16:14, 16:18, 17:19, 19:19, 19:21, 20:21, 20:22.

Rozhodčí: Jakub Krafka, Jan Krafka      46 diváků    7 m hody: 4/4 - 7/7     vyloučení: 6 - 4

Sestavy a branky:
Kobylisy:
Brožová, Drahokoupilová - Stejskalová 3, Grigičevičová 2, Váňová 2, L. Novotná, Marková, Gloserová, Kleperádová 3, Svobodová, K. Novotná 1/1, Bílková, Janečková 9/3.

Trenér: Jaromír ŠKRACH

Olomouc: Rašková, Růžičková - Hofmanová, Michlová 1, Kulíšková 3, Podešvová 1, Konečná, Grolichová 4, Studená 1, Turková, Kubáčková 11/7, Kummerová, Roubalová 1.

Trenér: Miroslav ZUBEK

 

V sobotu hrála Terezka Kubáčková v Edenu své již čtvrté utkání play-off v kariéře a vstřelila mistrovské Slavii své první dvě branky v play-off. V nedělním dopoledni se do sítě Slavie trefila pětkrát a po přesunu do haly Sparty Praha nastřílela odpoledne v prvoligovém utkání žen za družstvo juniorek Zory dalších 11 branek, tedy rovnou polovinu všech branek svého celku.

Utkání a hlavně výhra nad houževnatým soupeřem však nebyla záležitostí jedïné hráčky, úspěch v podobě výhry na horké půdě byl dílem i všech ostatních hráček družstva.

Utkání zhodnotil trenér družstva Miroslav ZUBEK:

"Stejně jako před třemi týdny v utkání na Slavii přivedli na palubovku sportovní haly naše juniorky k utkání se Sokolem Kobylisy II. rozhodčí Jakub a Jan Krafkové. Na Slávii jsme prohráli, ale tentokrát hráčky předváděly pohledné akce v útoku, dobře bránily a co prošlo, pochytala výborná Lucka Rašková v brance (úspěšnost téměř 50%)..V prvním poločase se jdomácím hráčkám podařilo vsítit tři branky za sebou a tím se ujaly poločasového vedení o dvě branky, když do té doby se dařilo střelecky na naší straně jen Tereze Kubáčkové. Až ve druhé polovině utkání se holky pořádně nabudily a dvěma čtyřgólovými šňůrami se dostaly do vedení. Domácím se dařilo jen dotahovat, ale poslední úder jim zasadila Dominika Michlová a holky se mohly radovat z vydřených dvou bodů.

Vedle již zmíněných hráček je třeba ještě pochválit Andreu Kulíškovou a Lucii Grolichovou, ale za bojovný výkon, především ve druhém poločase i všechny ostatní hráčky. Náš výsledek ještě umocní skutečnost, že proti našim hráčkám stály zkušené bývalé členky SCM Slávia Kleperádová, Janečková a další.

Stínem utkání bylo pět minut před koncem zranění naší Lucky Grolichové, která po dosažení branky z trháku nezaviněně spadla a přivodila si zranění kolena, které ji pravděpodobně vyřadí ze závěru sezóny. Za zmínku stojí opět výborný výkon již jmenovaných rozhodčích, kteří svým přehledem a citem pro hru dokázali, že patří ke kandidátům na řízení nejvyšší soutěže."