English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Na Slovensku znají finalisty, v Česku se čeká na druhého

Na Slovensku znají finalisty, v Česku se čeká na druhého 08.05.2011 19:45:43 - autor: vasek, přečteno 1601x

Po včerejší strhující bitvě na Hané, kde o postupu Slavie Praha ve třetím zápase semifinále play-off rozhodla až dvě prodloužení, si postup do finále zajistila ve třech zápasech i Iuventa Michalovce v souboji s úřadujícím slovenským mistrem ŠKP Bratislava, když vyhrála v Modre nad ŠKP 25:21.

Ve druhé semifinálové dvojici na Slovensku rozhodlo až čtvrté utkání v Bánovcích, které dokázaly v sobotním utkání svého soupeře Duslo Šaľa porazit 21:19, ale v nedělním čtvrtém utkání vyhrály po velkém boji házenkářky Šaľy 25:26 a zajistily si tak postup do finále. Ve finále se tedy střetnou Iuventa Michalovce se Slovanem Duslo Šaľa V utkáních play-off o bronzové medaile se utkají Gabor Bánovce n. Bebr. s ŠKP Bratislava.

Druhá semifinálová dvojice v České republice HC Zlín - HC Britterm Veselí n. Mor. dospěla až do pátého zápasu. Po dvou výhrách domácího družstva ve Zlíně se o víkendu dvakrát z vítězství radovaly hráčky Veselí, které nejprve v sobotu porazily Zlín v utkání ve kterém padlo nečekaně málo branek 17:14. Panenky pak využily domácí prostředí i v neděli, když svého soupeře HC Zlín porazily celkem jednoznačně 27:20. O soupeři Slavie ve finále, ale i o soupeři Hanaček v boji o 3. místo mezi Zlínem a Veselím se tedy rozhodne až ve středu 11. května ve Zlíně, kde bude sehráno rozhodující páté utkání.