English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Skok Veselí ze čtvrtého místa ve WHIL na mistrovský trůn

Skok Veselí ze čtvrtého místa ve WHIL na mistrovský trůn 26.05.2011 10:07:32 - autor: , přečteno 1846x

Panenky to dokázaly ! Ano, házenkářky Slováckého družstva, v jejichž kádru není ani jediná současná česká reprezentantka a naopak jejich hra a výsledky stoupou a padají hlavně s hrou těch nejzkušenějších v čele s famózní Lenkou Černou (45), nejlepší střelkyní družstva Lenkou Flekovou (36), tvůrkyní hry Jarmilou Kočí (36), ale i dalších - Terezy Chmelařové (27), mladého slovenského dua Lucia Súkenníková (23), Zuzana Drotárová (23), nebo Ukrajinské legionářsky Anheliny Viniatynské (27), dokázaly v rozhodujícím duelu včera v Edenu porazit už dva roky zářící tým Slavie Praha a připravit mu hořkou pilulku na závěr sezony.

Ve své životní formě (pokolikáté už ?) se znovu představila Lenka Černá, legenda mezi tyčemi házenkářských branek, odchovankyně našeho klubu. Znovu se potvrdilo jak rozdílná je dlouhodobá soutěž a jaké zákonitosti mají zápasy play-off. Opakovaně jsme na našich stránkách uváděli, že Lenka Černá si vypjatá utkání jaké se většinou v play-off odehrávají doslova užívá. Popřejme tedy Veselským panenkám příjemné a zasloužené oslavy titulu.

Fakta z rozhodujícího duelu.
DHC Slavia Praha - HC Britterm Veselí n. Mor. 21:28 (12:16)

Rozhodčí: Brunovský, Čanda (SR)       400 diváků          7m hody: 6/3 - 1/1         vyloučení: 2 - 4.

Sestavy a branky:
Slavia:
Peerová, Satrapová - Raková, Knedlíková 4, Vaňková, Weisenbilderová, Romanczinová, Mouleová, K. Černá 6/2, Kutlvašrová 5/1, Kvasničková, Vítková 2, Keclíková 2, R. Tomečková 2.

Trenér: Petr PÍNA

Veselí: L. Černá, Zvoničová, Benediková - Romanová, Kratochvílová, Drotárová 8, Jandásková, Vinklárková, Vinyatynská 1, J. Tomečková 1, Chmelařová 5, Fleková 7/1, Kočí 4, Súkenníková 2.

Trenér: Peter SABADKA