English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Hanačky zahájily přípravu na interligu

Hanačky zahájily přípravu na interligu 19.07.2011 17:37:52 - autor: , přečteno 2315x

 

Šestnáctku hráček kádru interligového družstva žen přivítali trenéři na pondělním prvním tréninku a hned naostro začaly s kondiční přípravou pod vedením nového člena realizačního týmu, kondičního trenéra Adama Baabera. Jinak složení realizačního týmu na novou sezonu se nemění - trenéři Libor Malínek a Radovan Krejčíř, vedoucí družstva Václav Dobeš a masér Michal Korytář, budou vytvářet podmínky pro to, aby se družstvo nadále pohybovalo v horních patrech interligy.

Proti očekávání se do přípravy hned od začátku naplno zapojily Bára Pašková a Míša Ždánská, na hřišti to už však zkoušela opatrně i Lucie Fabíková. Trénink zahájily i obě avizované nové tváře v družstvu Jana Šteffanová a Ivana Salašová, trojice brankařek Bára Raníková, Irena Kozáková a Lucka Rašková i zkušená opora Martina Kelarová. Nechyběly ani, mladé, ale už hráčky se zkušenostmi z interligy: Lucie Severová, Tereza Kubáčková, Adéla Samcová, Anička Gebre Selassie i Andrea Kulíšková. Dvě Otrokovické odchovankyně Martina Huráňová, jejíž roční hostování se změnilo před sezonou v přestup a v hostování bude pokračovat Adriana Remešová

Na prvním tréninku tedy chyběly Jana Spíchalová, která se ale zapojí už ve středu, Katka Růžičková, která ještě čerpá dovolenou a obě „maminy" Lucie Dostálová a Martina Uličná, které budou postupně naskakovat do přípravy. Zítra ve středu by se měly v Olomouci objevit i obě avizované zahraniční hráčky, jakmile se zapojí do přípravy seznámíme naše příznivce s jejich profily. Zatím nedořešena tak zůstává situace kolem Veroniky Hejtmánkové, která si vzala ještě dva týdny na rozmyšlenou, zejména proto, že nastupuje do nového zaměstnání.

První dva týdny přípravy probíhají v Olomouci ranní dvouhodinový blok převážně na atletickém oválu na Envelopě, doplněném posilovnou, odpolední bloky budou mít různé zaměření, s házenkářským míčem se však děvčata potkají hodně sporadicky. Další týden pak družstvo odjede do Morkovic na Kroměřížsku kde už bude příprava zaměřena převážně na házenkářské činnosti.