English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Ve středu ve Veselí souboj neporažených

Ve středu ve Veselí souboj neporažených 13.09.2011 06:30:00 - autor: , přečteno 1606x

Ve středu ve Veselí souboj neporažených

Dva vzájemné souboje celků, které v prvních kolech nového ročníku interligy ještě neprohrály, nabízí ve svém rozpisu 3. kolo WHIL. Jedním z nich bude v sobotu v Ostravě zápas mezi Sokolem Poruba a Danlogem Partizánske, tím druhým pak středeční předehrávka ve Veselí, kam přijedou děvčata Baníku Most. Pro oba středeční soupeře bude zápas teprve druhým vystoupením v letošním ročníku, protože obě v prvních dvou kolech absentovaly z důvodu  volného losu způsobeném lichým počtem účastníků letošního ročníku.

Britterm po úspěšném prvním předkole Champions League bude hrát o víkendu v Makedonském Skopje, kde se střetne o jedno postupové místo do základní skupiny ChL, v sobotu s norským mistrem Byasen, v jehož dresu hraje česká reprezentantka Iva Fialová - Zámorská. Pokud Moravanky uspějí budou hrát v neděli o postup s vítězem druhého duelu ve kterém hraje domácí Metalurg se španělskou Eldou Prestigio. V případě porážky pak v neděli nastoupí proti poraženému z druhé dvojice o nasazení do PVP.

O Brittermu toho víme dost z jeho prvního letošního vystoupení v naší hale, kde jeho hráčky předvedly kvalitní házenou a naše děvčata, která také nehrála špatně porazily sedmibrankovým rozdílem. Jejich soupeř Baník Most zase příjemně překvapil své příznivce výhrou v Edenu nad stále ještě úřadujícím vítězem WHIL, když překvapením byla zejména výška rozdílu ve skóre konečného výsledku jejich výhry o 11 branek. Sebevědomý celek Mostu exceloval ve všech směrech a zejména trojice spojek Beňušková, Martínková a Crhová, která se sama postarala o 23 branek v síti reprezentační gólmanky Satrapové si s obranou Slavie dělala doslova co chtěla.

Pokud jsme si netroufli tipovat některé výsledky zápasů předchozího kola, pak totéž platí vrchovatě i o tomto duelu. Pokud nezvlhne mosteckým kanonýrkám prach a vydrží forma oporám Veselí Flekové, Kočí, Drotárové, Rajnohové, Chmelařové, Súkenníkové a také Lence Černé, pak se diváci mají na co těšit.