English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Čtvrté kolo interligy je roztaženo na celý týden

Čtvrté kolo interligy je roztaženo na celý týden 27.09.2011 11:20:14 - autor: , přečteno 1583x

Po dvoutýdenní přestávce, kdy obě reprezentace, absolvovaly první srazy před podzimním vyvrcholením reprezentační sezony, kterou budou první zápasy kvalifikace o postup na ME 2012, kdy se utká Česko 19. 10. v Rakousku a 22. 10. v Mostě se Švédskem a Slovensko 19. 10. v Dánsku a 22. 10. v Michalovcích s Chorvatskem, pokračuje 4. kolo WHIL. Do programu interligy zasahují i další zápasy Evropských pohárových soutěží a tak není divu, že se musí zápasy předehrávat, případně dohrávat.

Po předehrávce Sokol Písek - DHK ZORA Olomouc, která je na pořadu ve středu 28. září a o které jsme psali v samostatném článku, se budou hrát tři zápasy v řádném termínu kterým je sobota a neděle 1. a 2. října 2011. V sobotu od 18:00 hod. mají začátek dva zápasy: u Vajgaru se utkají celky Házená Jindř. Hradc - DHK Baník Most a v Pezinku proti sobě nastoupí družstva ŠKP Piccard Senec proti Slovanu Duslo Šaľa, V neděli 2. října se pak od 16:00 hod. bude hrát ve Zlíně, kde domácí HC Zlín nastoupí proti Sokolu Poruba.

Dvě utkání se budou dohrávat až další středu 5. října 2011. V Partizánskem přivítá od 18:00 hod. domácí Danlog Partizánske lídra tabulky Iuventu Michalovce, které budou o víkendu hrát dva zápasy Poháru vítězů pohárů, kdy v domácím prostředí sehrají dva zápasy s italským HC Sassari, družstvem ze Sardinie. Druhý zápas se pak bude hrát v Edenu, kde přivítá Slavia Praha - HC Britterm Veselí, kterého o víkendu čeká v Hodoníně soupeř z Makedonie, kterým je HC Zito Prilep. Volný los ve WHIL má v tomto kole slovenský nováček Slávia UDHK ŠG Nitra-Sereď.