English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Ve čtvrtfinále Českého poháru pojedou Hanačky znovu k Vajgaru

Ve čtvrtfinále Českého poháru pojedou Hanačky znovu k Vajgaru 14.10.2011 10:51:15 - autor: , přečteno 1325x

Ve čtvrtfinále Českého poháru pojedou Hanačky znovu k Vajgaru

Už podruhé v letošní sezoně zamíří Hanačky na jih Čech, kde poblíž známého rybníku Vajgaru nastoupí ve čtvrtfinále domácího poháru proti celku Házená Jindř. Hradec. V interligovém utkání domácí děvčata zahrála proti našemu družstvu hodně dobře, nakonec jsme si z J. Hradce odvezli oba body, ale po většinu času tahalo za delší konec domácí družstvo, které v letošní sezoně i v dalších zápasech prokázalo, že se s ním musí vážně počítat.

Ve čtvrtfinále nastoupí proti sobě kompletní osmička interligových družstev, která si vybojovala postup před dvěma týdny v zápasech proti prvo-, případně druholigovým soupeřům. Družstva byla rozdělena do dvou košů podle aktuálního umístění a hůře postavená čtveřice družstev ve WHIL (J. Hradec, Písek, Slavia a Zlín) má výhodu domácího prostředí proti svým soupeřům.

Ve čtvrtfinále, které je na pořadu v den státního svátku 17. listopadu 2011 se střetnou tato družstva:
DHC Slavia Praha - HC BrïttermVeselí n.M.
Házená Jindř. Hradec - DHK ZORA Olomouc
HC Zlín - DHK Baník Most
Sokol Písek - Sokol Poruba

Všechna utkání slibují vyrovnané a kvalitní boje, zajímavostí je to, že do semifinále určitě nepostoupí jeden z loňských finalistů Veselí - Slavia.