English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Mladší dorky dál válcují své soupeřky - v Karviné o třicet

Mladší dorky dál válcují své soupeřky - v Karviné o třicet 16.10.2011 08:35:51 - autor: vasek, přečteno 1795x


TJ Sokol Karviná - DHK ZORA Olomouc 7:37 ( 3:18)

Rozhodčí: Lysková, M. Jaroň           62 diváků          7 m hody: 5/3 - 1/1            vyloučení: 2 - 2

Sestavy a branky:

Karviná: Janků, Bortlová - Teichertová, Pechová 2/2, Krumplovičová, Kijonková, Pawlasová 1, Feiková, Jadamíková 2, Bakanová 1/1, Majtnerová, Čižmárová 1, Nolčová.

Trenér: Bohdan KALUŽA

Olomouc: Směšná, Nováková - S. Fryčáková 2, V. Fryčáková, Trumpešová 5, Doležalová 3, Jansová 5, Brandýsová 1, T. Fryčáková 3, Fritschová 5, Míšová 3, Opletalová 5, Palátová 5.

Trenér: Mgr. Lubomír KREJČÍŘ

Komentář trenéra Mgr. Lub. Krejčíře:

" Další ze série utkání, která představovala spíše méně náročný trénink zaměřený především na rychlý útok. Soupeř neměl potřebnou úroveň a tak si zahrály všechny hráčky, které byly k dispozici. Jeden rychlý útok za druhým se řítil na Karvinskou branku, což umožnila pozorná obrana. V druhém poločase si družstvo vyzkoušelo i nezvyklou obranu 5 + 1 s osobním bráněním pivota. Nápad trenérky Fischerové přinesl další čistě získané míče a tak se zrodilo vítězství o 30 branek. Pozitivní byl návrat Jarky Trumpešové, která sice ještě nemohla hrát naplno, ale i tak její výkon potěšil, stejně jako Míša Palátová. Za zmínku stojí i 5 premiérových branek Barbory Opletalové. Brankařky příliš vytíženy nebyly i tak je však 7 branek v naší brance důkazem pozorného výkonu obou."