English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Klub > Házenkářky pokračují v mimosportovních aktivitách

Házenkářky pokračují v mimosportovních aktivitách 04.11.2011 08:36:22 - autor: dhkzora, přečteno 1998x

Olomoucké interligové házenkářky nezůstávají lhostejné k dění kolem sebe. Dlouhodobě spolupracují se sdružením Dobré místo pro život", které podporuje a pomáhá zajišťovat aktivity spoluobčanům, kteří pomoc potřebují. Spoluvytvářejí a propojují organizace, které pomoc potřebují. Jen namátkou jmenujme na příklad Spolek TREND vozíčkářů, Tyflocentrum, Charita, Blanická školka, Dětské domovy, Unie neslyšících, Společnost pro rannou péči a mnoho dalších

.Dobré místo pro život

Házenkářky se pravidelně zapojují do akcí pořádaných sdružením, neodmyslitelná je na příklad každoroční účast na turnaji v bowlingu, kde soutěží spolu se svými novými přáteli mezi vozíčkáři, kteří zase navštěvují jejich utkání interlígy.

Tak jako v minulém roce zapojí se i letos hráčky družstva žen do prodeje ve stánku sdružení „Dobré místo pro život", který bude opět na Dolním náměstí v Olomouci. Pro házenkářky je vyčleněn prodej ve stánku v pátek 2. prosince 2011, kdy se za prodejním pultem budete moci setkat postupně se všemi hráčkami kádru družstva.

Tak jako v minulém roce organizují házenkářky vlastními silami tombolu, jejíž výtěžek stejně jako prostředky získané z prodeje nejrůznějších pochoutek, také vlastnoručně vyrobených hráčkami a samozřejmě z oblíbeného punče půjdou na konto pomoci některé z organizací.

Fotografie z loňska najdete zde.

Zveme všechny naše příznivce, aby přišli podpořit dobrou věc a využili možnosti setkat se a pohovořit si se svými oblíbenými hráčkami i členy realizačního týmu, získat třeba jejich autogramy, nebo společnou fotografii a samozřejmě ochutnat i některou z připravených specialit.

O dalších podrobnostech budeme pravidelně informovat.