English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > 1.liga žen > Pátou výhru v řadě Hanačky pod Ještědem nepřidaly

Pátou výhru v řadě Hanačky pod Ještědem nepřidaly 07.11.2011 08:27:41 - autor: vasek, přečteno 1812x


DHK Loko Liberec - DHK ZORA Olomouc „B" 39:32 (21:18)

Průběh utkání: 1:0, 2:2, 2:5, 4:7, 8:11, 13:14, 16:16, 19:16, 21:18 - 30:21, 33:27, 36:31, 39:32.

Rozhodčí: Blanický, Špaček                       70 diváků             7 m hody: 5/5 - 3/3               vyloučení: 4 - 4 červená karta Žaneta Stojarová (Liberec) za třetí vyloučení.

Sestavy a branky:
Liberec:
Kuběnová - Stojarová 5, Vaňková, Kunová, Rezlerová 7, Houserová, Havlíčková 1, Kropíková 9/5, Salačová, Smolíková 2, Vélová 2, Kastnerová 7, Bezchlebová, Kalčíková 6.

Trenér: Jan SALAČ

Olomouc „B": Růžičková, Vašíčková - Hejtmánková 9/2, Hochvaldová, Kulíšková 1, Stuchlová 8, Grolichová, Smékalová 1, Salašová 8, Macharáčková 2, Roubalová, Hofmanová, Kopppvá 1, Žáková 2.

Trenér: Miroslav ZUBEK

V první poločase se hrála celkem vyrovnaná házená. Prvních 15. minut vedlo po většinu času hostující družstvo, nedařilo se však brankařce Růžičkové, která si nedokázala poradit s dobře umisťovanými střelami zkušených domácích hráček, zejména do horní poloviny branky. Petra Vašíčková, která ji vystřídala, zaznamenala několik výborných zíákroků, tříbrankovému vedení domácího družstva v poločase však ani ona nezabránila. Konečné rozhodnutí o vítězství domácíh padlo na začátku druhého poločasu, kdy domácí spustily koncert, na který hostující hráčky nedokázaly odpovědět. Proti 10 brankám domácích kontrovaly jen třikrát a o výsledku bylo rohodnuto. V té době se Hanačkám nedařilo vůbec nic, nepromeňovaly ani ty nejvyloženější šance. Osm minut před koncem se do branky vrátila Denisa Růžičková, která také předvedla několik pěkných zákoků, zlepšila se i obranná hra a hra secelkově vyrovnala. Bohužel v tu dobu už domácí hrály klidně a při vědomí dostatečného náskoku zápas dovedly do vítězného konce.

Utkání zhodnotil trenér M. Zubek:

Do Liberce odjelo družstvo bez hráček interligového kádru, které ve stejnou dobu hrály v Ostravě utkání proti Sokolu Poruba. Přes veškerou snahu obou brankařek, ani jedna nedosahovala na střely do horních rohů branky. Hru Olomouckého družstva dirigovala Veronika Hejtmánková a Ivana Salašová, která se dokázala uvolňovat na brakovišti. Výborné utkání odehrála Bára Stuchlová, autorka 8 branek, která byla oporou i v obranné fázi. Na pivotě se lépe dařilo Žákové, která střídala Andreu Kulíškovou. Střelecky se kromě Stuchlové neprosadila další křídla, P. Smékalové se dařilo při aktivním bránění, střelecky však neměla svůj den, stejně jako Hochvaldová. Děvčata je nutno pochválit za bojový výkon po celé utkání, soupeř však byl tentokrát lepší.