English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Další výrazné vítězství mladších dorostenek

Další výrazné vítězství mladších dorostenek 07.11.2011 09:28:07 - autor: , přečteno 1526x


Tatran Bohunice - DHK ZORA Olomouc 16: 44 (13:21)

Rozhodčí: Hanák, Hanych 70 diváků 7 m hody: 3/2 - 7/5 vyloučení. 1 - 1

Sestavy a branky:
Bohunice:
Lekešová - Slavětínská 8/1, Šmejkalová 1, Valová, Polášková 2/1, Prokopová 1, Králíková 3, Jarošová 1, Škodová.

Trenér: Antonín LEVÍČEK

Olomouc: Nováková, Fialová - S. Fryčáková 2, V. Fryčáková 2, Trumpešová 8/3, Doležalová 4, Jansová 6/1, Sklenářová 2, Brandýsová 2, T. Fryčáková 5, Fritschová 2, Míšová 2, Opletalová 1, Palátová 8/1.

Trenér: Mgr. Lubomír KREJČÍŘ

Utkání okomentoval trenér Lub. Krejčíř:

Mladší dorostenky tentokrát zajížděly k utkání do Brna, s kterým od přestupu Jarmily Trumpešové do olomouckého SCM nepanují nejlepší vztahy a tak atmosféra byla před utkáním lehce hustá. Možná právě tato skutečnost se projevila na výkonu družstva v prvním poločase, který byl neurovnaný s několika zbytečnými chybami, nepřesnostmi a především nekvalitní obranou. Přesto, že o vítězi nebylo pochyb již kolem 20. minuty (16:9), si tento úsek mezi své lepší rozhodně družstvo nezařadí.

Jako vyměněné nastoupily hráčky po přestávce. Objevila se obvyklá lehkost útočných akcí a větším pohybem v obraně se výrazně zlepšila i tato fáze hry. Nakonec nás zásadním způsobem soupeř neohrozil a náskok narostl na konečných 44:16. Nezbývá než se trpělivě připravovat na utkání ve Zlíně za dva týdny, který nás skutečně může vážně ohrozit na cestě za podzimním vítězstvím v soutěži. Obvyklými oporami byly Trumpešová, Jansová, Palátová a Terka Fryčáková. Do hry zasáhly rovnoměrně všechny hráčky a také si všechny vstřelily alespoň jednu branku.