English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší žačky > Starším žačkam stačí bod k vítězství ve skupině

Starším žačkam stačí bod k vítězství ve skupině 08.11.2011 09:21:44 - autor: , přečteno 1638x


DHK ZORA Olomouc - HC Decro Veselí n.Mor. 28:23 (14:12)

Rozhodčí: R. Smékal, Ščecinová      35 diváků              7 m hody: 2/2 - 4/          vyloučení: 5 - 2.

V přímém souboji dvou vedoucích týmů skupiny Středomoravské ligy starších žaček, vyhrály domácí děvčata nad svými soupeřkami z Veselí n.Mor. pětibrankovým rozdílem a protože ve Veselí utrpěly v první části jedinou porážku v soutěži (20:18), mají lepší pozici díky výsledkům vzájemných utkání. K potvrzení 1. místa a tím i výhodnější pozici při nasazování do Žákovské ligy, kam si již účast zajistily, stačí nyní jediný bod z posledního utkání v sobotu ve Zlíně, kde nastoupí proti HC Zlín „B".

Utkání bylo vyrovnané a dramatické, ještě v 15. minutě druhého poločasu byl stav 20:20, když od začátku zápasu bylo ve vedení domácí družstvo, o svém vítězství nakonec domácí děvčata rozhodla mezi 19. - 23. minutou druhého poločasu, kdy nastřílela svému soupeři pět branek a zvýšila své vedení na 27:21.

V zápase došlo i k zajímavému souboji dvou nejlepších střelkyň skupiny „B", mezi domácí Natálií Durčákovou a Janou Šustkovou z Veselí n. Mor. Úspěšnější byla domácí střelkyně, která vstřelila 12 branek (všechy ze hry), zatímco hráčka Veselí se trefila 10 krát, z toho dvakrát ze sedmiček. V průběžném celkovém pořadí střelkyň však zatím vede Šustková s 69 přesnými zásahy, Durčáková na druhém místě jich vstřelila o sedm méně.

Sestavy a branky:
Olomouc: P
allyová,Zemanová - Chlandová 6/1, Dokoupilová 1, Kummerová 1, Klevetová, Durčáková 12, Grygarová 6/1, Šafranová 1, Hradilová 1, Danovová.

Trenérka: Iveta HOFMANOVÁ

Veselí: Mikesková - Bystřická, Klempířová, Hlaváčková 2, Smetková 4, Šustková 10/2, Hlúpiková, Řezáčová 6, Lukšíková 1.

Trenérka: Renáta MOTALOVÁ