English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Mladší dorostenky Zory uspěly i v zápase podzimu

Mladší dorostenky Zory uspěly i v zápase podzimu 20.11.2011 14:55:12 - autor: vasek, přečteno 1803x


HC Zlín - DHK ZORA Olomouc 24:29 (15:14)

Rozhodčí: A. Kondělka, D. Kondělka       55 diváků     7 m hody: 2/2 - 6/5          vyloučení: 3 - 3

Sestavy a branky:
Zlín: Čižmářová, Blažková - Letochová 2, Dolinová, Horňáková, Kučerová, Kalivodová 2, Mladenova, Kolářová 1, Vlková 3, Kříčková, Sováková 9/1, Buláková 1, Nygrýnová 6/1.

Trenér: Miroslav SLOVÁK

Olomouc: Nováková, Fialová, Směšná - S. Fryčáková, V. Fryčáková 1, Trumpešová 9/2, Doležalová, Jansová 8/3, Sklenářová, Bandýsová 2, T. Fryčáková 5, Fritschová, Míšová, Palátová 4.

Trenér: Mgr. Lubomír KREJČÍŘ

Zhodnocení utkání trenérem Lub.Krejčířem:

"Utkání podzimu v soutěži mladších dorostenek mělo velmi dobrou úroveň . Obě družstva měla za sebou těžký turnaj v Nitře a i když za Zlín nastoupily i hráčky kádru starších dorostenek (Nygrýnová, Vlková, Blažková), které na turnaji nebyly, odehrály však před tímto zápasem i utkání 1. ligy starších dorostenek proti našim starším dorostenkám, byla zátěž na všechny účastníky duelu poměrně stejná. První poločas byl nesmírně vyrovnaný. Oba týmy se střídaly ve vedení a při vzájemné znalosti systémů i techniky jednotlivých hráček se ničím nepřekvapily. Prosazovaly se především Nygrýnová se Slovákovou a na straně Zory Trumpešová, Jansová ,T. Fryčáková a Palátová.
Po změně stran se do 20 minuty průběh neměnil, ale od této chvíle se ukázalo, že máme více fyzických sil i herní invence a rozhodující náskok se postupně zvyšoval až na konečných 5 branek. O výsledku tentokrát nerozhodl rychlý útok, ale především trpělivá dřina v obraně, nápaditější postupný útok a lepší kondice. Pochvalu za toto utkání, ale i celý nesmírně náročný týden si zaslouží nejen čtyři jmenované, ale celý tým za kvalitní výkony, fyzické nasazení a dobrou atmosféru, která v družstvu panuje."