English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Klub > HÁZENKÁŘKY ZORY VÁS ZVOU NA TRADIČNÍ PUNČ

HÁZENKÁŘKY ZORY VÁS ZVOU NA TRADIČNÍ PUNČ 28.11.2011 14:19:46 - autor: , přečteno 2213x

 

Před několika dny jsme na našich stránkách informovali o dalším zapojení olomouckých házenkářek do akcí společnosti „Dobré místo pro život" (přesně 4. listopadu 2011 v sekci Různé). Nejbližší akce se kvapem blíží. Už v pátek 2. prosince od 16 hodin budou házenkářky DHK ZORA Olomouc znovu k vidění. V blízkosti kluziště na Dolním náměstí v Olomouci (na stejném místě jako loni) budou prodávat oblíbený punč a další vlastnoručně vyrobené dobroty, jejichž výtěžek bude věnován dětem v Dětském domově v Olomouci.

Házenkářky zopakují také velice úspěšnou tombolu, ve které můžete získat volné vstupenky na zápasy interligy házenkářek, fotografe družstva s podpisy hráček, dresy, další vstupenky a slevové kupony a řadu dalších cen. Ve stánku se postupně vystřídají všechny hráčky interligového družstva žen v čele s reprezentantkami Bárou Raníkovou, Aničkou Gebre Selassie, Lucií Fabíkovou, kapitánkou družstva Janou Spíchalovou atd. a některé hráčky i z prvoligového družstva žen.

Chcete si zopakovat příjemnou atmosféru z loňska a současně podpořit dobrou věc ?                         Přijďte v pátek 2. prosince odpoledne na Dolní náměstí a vyhledejte avizovaný stánek !                Nebudete zklamáni a nebudete litovat !!