English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší žačky > Barážová tečka starších žaček v režii mladých Hanaček

Barážová tečka starších žaček v režii mladých Hanaček 29.11.2011 06:41:40 - autor: vasek, přečteno 1622x

DHK ZORA Olomouc - DHK Uh. Hradiště 25:14 (14: 6)

Průběh utkání: 3:0, 4:2, 6:3, 9:4, 9:6, 14:6 - 15:6, 17:9, 21:10, 23:12, 24:13, 25:14.

Rozhodčí: Smékal, Kummerová               30 diváků                  7 m hody: 2/1 - 2/2                vyloučení: 2 - 1.

Sestavy a branky:
Olomouc:
Pallyová, Zemanová - Chlandová 7, Dokoupilová 1, Mačugová, Kummerová 1, Klevetová, Večeřová 2, Grygarová 5/1, Šafranová, Hradilová 1, Danovová, Durčáková 8.

Trenérka: IVeta HOFMANOVÁ

Uh. Hradiště: L. Ottová - Habartová, Kočí, M. Ottová 2, Zemánková, Gärtnerová 7/2, Jagočová 5, Marášková.

Trenér: René GÄRTNER

Barážové utkání o podzimního mistra Středomoravské oblasti a zejména o pozici pro nasazení do Žákovské ligy strarších žaček za Středomoravskou oblast, se hrálo Olomouci. Střetla se nejúspěšnější družstva dvou skupin, v nichž se podzimní část soutěže hrála. V utkání samotném nenechalo domácí družstvo nic náhodě a hned od začátku si vytvořilo uklidňující náskok, který se jim podařilo zejména v závěru prvního poločasu navýšit až na osmibrankový rozdíl. Ve druhé půli se hrála vyrovnaná házená, stále však pod taktovkou domácích, které měly přece jen širší kádr hráček a snad zásadní rozdíl byl ve výkonu brankařek, kdy obě domácí golmanky Pallyová a Zemanová byly oporami svého týmu, což se o hostující brankařce říci nedá.

Je pravdou že ve Slováckém družstvu chyběla jedna z nejlepších střelkyň celé soutěže, vysoká kanonýrka Andrýsková, čímž se otupilo ostří útočného snažení hostujících děvčat, ve které dominovala zejména dvojice Gärtnerová, Jagošová, které předvedly své nesporné talenty. V družstvu domácích žaček zase dominovaly střelecky jako obvykle hlavně Durčáková, Chlandová a Grygarová, ale i ostatní děvčata přispěla svými výkony k vysokému vítězství svých barev.

 Zhodnocení celé podzimní části soutěže přineseme v nejbližších dnech.