English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Semifinále Českého poháru budou hrát Hanačky doma

Semifinále Českého poháru budou hrát Hanačky doma 05.12.2011 10:43:11 - autor: vasek, přečteno 1298x

Semifinále Českého poháru budou hrát Hanačky doma !!!

Poté co výsledky čtvrtfinálových utkání Českého poháru rozhodly o tom, že mezi nejlepší čtveřici, tvořící semifinálové dvojice účastníků ČP postoupila výhradně moravská družstva, rozhodla v sobotu Exekutiva ČSH na návrh zúčastněných družstev, že semifinálová utkání se budou hrát v moravských halách. Rozhodnutí je jakýmsi kompromisem, neboť družstva, která si vybojují postup do finále poháru budou muset stejně cestovat do Lovosic, kde se měla původně hrát i obě semifinálová utkání a ve čtvrtek 29. prosince 2011 od 18:00 hod. se zde utkat před kamerami ČT 4 o cennou trofej. I toto rozhodnutí je však jak z ekonomických důvodů, tak i po sportovní stránce a pro diváky rozumné.

Exekutiva také na svém zasedání vylosovala semifinálové dvojice, z čehož vyplynulo, že jeden semifinálový zápas se bude hrát v Ostravě a střetnou se v něm Sokol Poruba a HC Zlín a druhé utkání se bude hrát v Olomouci, kde se představí domácí DHK ZORA Olomouc proti úřadujícímu mistru ČR a loňském finalistovi poháru Brittermu Veselí n.Mor.

Olomoučtí diváci tak budou mít možnost po několika letech vidět na vlastní oči utkání Českého poháru, protože naše družstvo hrálo v předchozích sezonách vždy na hřištích soupeřů a závěrečné boje pokud tam postoupily se v Olomouci také několik roků nehrály.

Takže upozorňujeme !!!!!

Utkání interligy proti Slavii Praha, které se uskuteční v hale DHK ZORA Olomouc v sobotu 17. prosince v 17:30 hod., nebude posledním letošním zápasem Hanaček na domácím hřišti. Tím bude semifinálový boj  o Český pohár s Veselím v úterý 20. prosince 2011, od 18:00 hod.