English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Mladší dorky vyhrají asi kontumačně !!!

Mladší dorky vyhrají asi kontumačně !!! 05.12.2011 14:29:15 - autor: , přečteno 1711x


DHK ZORA Olomouc - SHK Kunovice - nehráno

Marně čekaly mladší dorostenky DHK ZORA i se svým realizačním týmem a rozhodčími na své soupeřky před posledním podzimním utkáním 1. ligy mladších dorostenek. Funkcionářï slováckého klubu, kteří přijeli do Olomouce s družstvem žen 1. ligy k utkání s naším „béčkem jen lakonicky oznámili, že nemají dostatek hráček. Co je důvodem, je otázkou pro funkcionáře klubu, resp. na vedení družstva mladších dorostenek.

O osudu rozhodne Soutěžní komise ČSH a vše nasvědčuje tomu, že utkání bude kontumováno 10:0 ve pospěch domácího družstva. Je to škoda, děvčata si mohla zahrát, domácí favorit přišel o možnost vylepšit si skóre, protože by s největší pravděpodobností svého soupeře porazil výrazně vyšším rozdílem, než dává kontumace.

Podle rozpisu soutěží čeká nyní mimo kontumace ještě i ne nezanedbatelná pokuta za nedostavení se k utkání a ta činí pro uvedenou soutěž 8 000,- Kč, navíc může domácí klub požadovat náhradu prokazatelných ztrát za neodehrání utkání.