English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší dorostenky > I přes porážku uhájily starší dorky druhou příčku

I přes porážku uhájily starší dorky druhou příčku 12.12.2011 12:37:44 - autor: vasek, přečteno 3268x


HC Plzeň - DHK ZORA Olomouc 23:22 (13: 8)

Rozhodčí: Haramul, Opata                         7 m hody: 4 - 3                               vyloučení: 5 - 4

Sestavy a branky:
Plzeň:
Kudějová - Jeřábková 5, Přikrylová, Šelaisová 3, Janoušková, Vágnerová, Levorová 1/1, Jedličková, Haberová, Vlachová 11/3, Šindelářová, Zunová 1, Pašková, Bělochová 2.

Trenérka: Libuše ŠKVAŘILOVÁ

Olomouc: Nováková, Vašíčková - Sovová 7/3, Štegrová 1, P. Smékalová, Salašová 1, Konečná 1, Roubalová 1, Kratochvílová 3, Hochvaldová 1, Studená 1, Sadílková 3, Hofírková 3.

Trenér: Mgr. Jan BĚLKA

K utkánmí se vyjádřil trenér Mgr.Jan Bělka:

"S okleštěnou sestavou, kde chyběly především obě pivotky a další hráčky, některé hrály se sebezapřením (Hofírková-menší výron v kotníku z pátečního tréninku, Roubalová-před angínou), Petra Smékalová do utkání ještě nezasáhla vůbec i když byla na zápise (ve čtvrtek ji sundali sádru, jen se chtěla jet podívat), jsme bohužel utkání nezvládli do úspěšného konce. Napomohl tomu i fakt, že dalších 5 hráček hrálopřed tímto zápasem i utkání za 1.ligu žen. Na pivotě se střídala Sovová se Studenou a Hochvaldovou, což nejsou typické pivotky a na hře v útoku se to bohužel projevilo. V utkání jsme opět neproměnili 3 7m hody a nastřelili 4x tyč. Rozdíl byl především v proměňování jasných brankových příležitostí. 12 min. před koncem jsme začali osobní obranu na dvě hráčky, a snažili se ještě výsledek obrátit v náš prospěch, což se bohužel nepodařilo. Za obranou fázi, lze pochválit všechny hráčky, protože byla jen s minimálními chybami. Bohužel v útoku jsme střelecky zklamali."