English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Na lavičkách interligových týmů se ale dějí věci !!!

Na lavičkách interligových týmů se ale dějí věci !!! 04.01.2012 08:51:15 - autor: , přečteno 1460x

 

Jako na běžícím páse se mění trenéři na lavičkách interligových týmů. Během dvou týdnů skončili trenéři ve Slavii Praha a Iuventě Michalovce, třetím do party pak je od včerejška i celek HC Zlín. Ambiciózního mladého trenéra Aleše Kořínka, který ve své práci ctil cestu po které se vydal jeho předchůdce a považovaného za pokračovatele Dušana Poloze na zlínské lavičce, střídá Antonín Střelec, který před Vánocemi skončil ve Slavii.

Zajímavé je, že prvními týmy, které v probíhající sezoně vystřídaly trenéry a to shodou okolností u všech tří po půl ročním působení u družstva, jsou medailisté uplynulého ročníku WHIL a to dokonce i v pořadí jak v loňské interlize skončily. Vítěz WHIL 2010/11 Slavia Praha, kterou do čela přivedl trenér Petr Pína, kterého před touto sezonou vystřídal Antonín Střelec, druhé Michalovce, které na stříbrnou pozici dovedl Dušan Daniš a po něm je vedl maďarský trenér Vura a loni bronzový Zlín na lavičce s trenérem Dušanem Polozem opouští Aleš Kořínek.

Že by nějaká epidemie ??? Nechejme se překvapit !!!  Každopádně přejme novým trenérům klid pro svou práci.