English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Další šok v cause trenéra ve Zlíně - Střelec skončil !!!

Další šok v cause trenéra ve Zlíně - Střelec skončil !!! 06.01.2012 12:08:03 - autor: vasek, přečteno 1997x

Ve Zlíně trhají rekordy. Nový trenér interligového družstva žen Antonín Střelec byl jmenován do funkce v úterý, ve čtvrtek absolvoval jako kouč přípravné utkání družstva v Olomouci a v pátek ráno už zase není trenérem družstva zlínských žen. Tak krátké trenérské angažmá bude možná zapsáno do Guinessovy knihy rekordů. Nepřísluší nám situaci v klubu jakkoliv komentovat, sdělujeme pouze fakta, i když nám to trochu připomíná jistá vyjádření krále v pohádce o pyšné princezně ("... odvolávám co jsem odvolal, slibuji co jsem slíbil ..."), nebo rozhodnutí radních v jednom smyšleném českém městě ve filmu z roku 1934, natočeného podle Karla Poláčka.

Hráčky po přípravě v Olomouci oznámily, že nechtějí dále spolupracovat s trenérem Střelcem. Vedení jej proto odvolalo. Odvolaný trenér Střelec pro Zlínský deník jen lakonicky poznamenal: " Toto jsem opravdu nečekal. Ještě jsem nezažil, aby chod v klubu řídily házenkářky, přesněji trojice, která si vzala ostatní spoluhráčky za rukojmí." S trochou nadsázky se dá říct, že trenér Střelec byl v této sezoně už podruhé odvolán po zápase v Olomouci. Poprvé to bylo těsně před vánocemi po kruté porážce Slavie, kterou tehdy vedl a podruhé krátce po vánocích, tentokrát ale po výhře družstva které vedl, ale s hráčkami, které ho moc nechtěly.

Až do přijetí konečného rozhodnutí povedou družstvo zatím asistentka bývalého trenéra Aleše Kořínka Zuzana Juriková spolu se sportovním manažerem zlínského klubu Leopoldem Pazderou. Uvidíme, jak celá záležitost kolem trenérského vedení družstva skončí. Každopádně přejeme vedení zlínského klubu, aby trenérskou krizi co nejdřív vyřešilo.