English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Miniházená > Družstvo mini hrálo na turnaji ve Zlíně

Družstvo mini hrálo na turnaji ve Zlíně 17.01.2012 15:18:19 - autor: , přečteno 1823x

Rok 2012 zahájila děvčata družstva mini - starší (roč. narození 2000 a 2001) účastí na turnaji ve Zlíně, kde si zahrála celkem 6 utkání, když dva zápasy vyhrála, dvakrát hrála nerozhodně a 2x prohrála. Celkově to sice stačilo jen na 7. místo mezi 10 zúčastněnými družstvy, ale děvčátka si zahrála, házenou a to je v této chvíli nejdůležitější. O lepší výsledek je asi připravila neúčast jedné ze svých klíčových hráček Emy Vykoukalové pro zranění. Olomoucká hráčka Claudie Roupcová se stala nejlepší střelkyní celého turnaje, když nasázela do sítí soupeřek 39 branek.

Trenérka družstva Monika Vykoukalová byla velmi spokojena s vystoupením svých svěřenkyň. Pozitivum vidí i v tom, že se při turnaji objevil talent v podobě Martiny Novákové, ročníkově patřící ještě do kategorie mini - mladší, která jako úplný nováček se postavila do branky a vychytala co bylo v jejich i nad její síly. Že by se objevil nový brankařský talent v olomoucké házené ?

Děvčátka v dresech DHK ZORA Olomouc nastoupila v této sestavě:
Martina Nováková - Claudie Roupcová 39, Daniela Fišerová 19, Kristýna Lešnofová 2, Nela Loštáková, Tereza Neoralová, Vali Paštiková, Šárka Sobková, Tereza Morávková.

Trenérka: Monika Vykoukalová.