English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Oceněné házenkářky

Oceněné házenkářky 06.02.2012 18:31:31 - autor: dhkzora, přečteno 3009x

V obřadní síni starobylé olomoucké radnice proběhl v pondělí 46. ročník ankety, o nejlepší sportovce olomouckého regionu. Mezi vyznamenanými byly samotzřejmě tak jako každoročně i zástupkyně házenkářek DHK ZORA Olomouc.

V elitní kategorii dospělých sportovců se do nejlepší desítky (bez udání pořadí) dostala brankařka interligového družstva našeho klubu a česká reprezentantka Barbora RANÍKOVÁ. Mezi juniorskými nejlepšími sportovci figuruje kapitánka družstva mladších dorostenek - mistryň České republiky a česká juniorská reprezentantka - účastnice ME juniorek v roce 2011 - Nikola JANSOVÁ.

Nejlepším kolektivem mládeže bylo mezi 10 nejlepšími kolektivy mládeže, vesměs mistrů České republiky, vyhlášeno družstvo mladších dorostenek DHK ZORA Olomouc, mistra České republiky na rok 2011, vedené trenérem Mgr. Lubomírem Krejčířem.

Všem oceněným BLAHOPŘEJEME !!!!!!!!!!

Na obrázku z vyhlášení ankety jsou zástupkyně družstva mladších dorostenek zleva Tereza Fryčáková, Nikola Jansová, Klára Sovová a Anna Nováková.

Foto