English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Miniházená > Miníci hráli ve Veselí

Miníci hráli ve Veselí 08.02.2012 08:58:20 - autor: , přečteno 1608x

 

Děvčata obou kategorií mini hrály o víkendu ve Veselí n. Mor. na turnaji miniházené. Děti tak měly možnost změřit zase své síly a ukázat co se v posledních týdnech naučily.

V kategorii starších startovalo 10 družstev, z toho 9 chlapeckých a naše bylo jediným družstvem dívek. Přesto se děvčata neztratila a vybojovala výborné 4. místo za družstvem Bratislavy a dvěma družstvy STM Olomouc.

Na turnaj sice odjelo jen 5 děvčátek, které tak musely odehrát celý turnaj (5 zápasů) bez střídání s maximálním nasazením. Protože mezi děvčaty nebyla žádná z nich brankařka, „vypůjčila" si trenérka brankaře - Tadeáše Navrátila z družstva STM Olomouc, který odchytal zápasy ve skupině a pomohl k výbornému 2. místu ve skupině.

Pět „amazonek" předvedlo výkon na které=m se může v dalších zápasech stavět. Holky se rvaly, bojovaly a sehrály výborné zápasy. Holky bojovaly a zaslouží velkou pochvalu. Na turnaji hrály:
Ema Vykoukalová 27 branek, Claudie Roupcová 24, Daniela Fišerová 15, Kristýna Lešnofová 1 a Eliška Sivková. Brankařem byl jak už bylo řečeno Tadeáš Navrátil.

Výsledky: DHK ZORA Olomouc - STM „B" 8:14, Bratislava „B" 17: 5, Horka n. Mor. 14: 8, Senec 16:13 a o celkové umístění: DHK ZORA STM „B" 12:14.

Trenérka: Monika VYKOUKALOVÁ

V kategorii mladších hrály malé Olomoučanky také v konkurenci 10 týmů a skončily na celkově 8. místě. Všechny holčičky si zahrály a nabraly další cenné zkušenosti. Všichni si přivezli domů medaile.

V našem družstvu vedeném trenérkou Michaelou JANOTOVOU hrály:
Coufalová 7, Janota 11, Měšťánková 1, Chromečková 1, Maderová 1, Kolčavová, Rožnovská, Kinclová, Tesaříková.

Výsledky: DHK ZORA - Strážnice 3:10, Prosenice 7:4, UP Prior 6:11, STM Olomouc 1:9.