English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Utkání prvního se třetím spíš připomínalo hru kočky s myší

Utkání prvního se třetím spíš připomínalo hru kočky s myší 26.02.2012 22:31:04 - autor: vasek, přečteno 1623x


DHK ZORA Olomouc - HC Veselí n.Mor. 34:14 (15: 6)

Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 8:2, 10:4, 12:6, 15:6 - 24:6, 25:9, 30:9, 31:11, 33:12, 34:14.

Rozhodčí: Martiník, Petruška         80 diváků             7 m hody: 1/1 - 9/5           vyloučení: 4 - 1.

Sestavy a branky:
Olomouc
: Nováková, Fialová - S. Fryčáková 1, V. Fryčáková 3, Trumpešová 9 Doleželová, Jansová 7/1, Sklenářová, Zimová 4, Brandýsová 1, Palátová 3, T. Fryčáková 4, Fritschová, Míšová 2.

Trenér: Lubomír KREJČÍŘ

Veselí: Šutovská - Polášková 1, Balážová 4/1, Hlaváčková, Kožuchová, Lukšíková 3/2, Troudová, Šustková 4/, Skrálová 2, Řezáčová.

Trenérka. Renata MOTALOVÁ

Utkání lídra tabulky s aktuálně třetím týmem soutěže mělo zajímavý úvod, na házenkářské utkání a zejména v kategorii mladších dorostenek dost netypický. Hostující družstvo totiž zahrávalo v průběhu prvních 15 minut 6 sedmimetrových hodů a čtyři z nich jim domácí gólmanka Anna Nováková kryla. I proto byl v té době na ukazateli skóre stav 8:3 pro domácí družstvo. Domácí družstvo přidávalo pravidelně jednu branku za druhou do sítěm hostující brankařky a už v poločase vedlo rozdílem devíti branek.

Po změně stran v první desetiminutovce existovalo na hřišti už jen jediné družstvo, když mladé Olomoučanky přidaly dalších devět branek, aniž by jedinou inkasovaly a své vedení navýšily na 18 branek. Exhibice lídra soutěže pokračovala i v dalších minutách, i když se na hřišti postupně dostaly všechny hráčky družstva a vedení stále narůstalo až na konečný dvacetibrankový rozdíl. V domácím družstvu se střelecky nejvíc dařilo obvyklé trojici Trumpešová, Jansová a Tereza Fryčáková, přesnou mušku prokázala i Zimová, která se opět po zranění dostává do své bývalé herní pohody.

Komentář k utkání doplnil trenérMg. Lubomír KREJČÍŘ:

"Rozhodně kvalitnější výkon podalo tentokrát družstvo mladších dorostenek, než v minulém týdnu v Otrokovicích. Úvodní váhání v obranné hře vyřešila skvělým výkonem brankářka Nováková a vzala tak hostujícím družstvu chuť na výraznější odpor. Převaha, kterou družstvo mělo byla jak v herních dovednostech, tak i v kombinačních schopnostech a především v kondici. Za zmínku stojí tentokrát výborná střelba ze střední vzdálenosti (65%) a to proti brankařce Šutovské, která patří v soutěži k nejlepším. Kromě tradičních opor (Jansová, Trumpešová, Palátová, T. Fryčáková) si zaslouží pochvalu i Vendulka Fryčáková, Lucka Zimová a Markéta Brandýsová. Nezklamala však žádná z hráček, které se dostaly na hřiště a to byly v podstatě všechny".