English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Další koncert souboru Lubomíra Krejčíře

Další koncert souboru Lubomíra Krejčíře 19.03.2012 05:46:26 - autor: vasek, přečteno 1878x


DHK ZORA Olomouc - Sokol Karviná 46:10 (23: 2)

Průběh utkání: 13:0, 13:1, 20:2, 23:2 - 26:2, 30:7, 34:8, 41:8, 41:9, 45:10, 46:10.

Rozhodčí: Bečička, Horák        72 diváků       7 m hody: 1/1 - 7/2      vyloučení: 2 - 1.

Sestavy a branky:
Olomouc:
Nováková, Fialová - S. Fryčáková 5, V. Fryčáková 3, Trumpešová 5/1, Doležalová 1, Jansová 8, Sklenářová 8, Brandýsová 1, Palátová 4, T. Fryčáková 5, Fritschová 2, Opletalová 1, Míšová 3.

Trenér: Lubomír KREJČÍŘ


Karviná: Bortlová - Koniuchová 6/2, Kolková, Staniczková, Pawlasová 2, Feiková, Ganczarczyková, Jadamíková 1, Bakanová 1/1, Jaňurková.

Trenér: Bohdan KALUŽA

Mladší dorky olomoucké Zory zase koncertovaly. Za začátku zápasu nedovolily soupeřkám vůbec nic a dělaly si s nimi doslova co chtěly. A nejen hráčky v poli, Anna Nováková v brance také kouzlila, domácí děvčata v útočné euforii několikrát zapomněla bránit a zachraňovala až v poslední chvíli, mnohdy ale za cenu faulu. Nařízené sedmičky pak ale domácí gólmanka likvidovala jako na běžícím pásu a v prvních dvaceti minutách jich z pěti nařízených čtyři chytila. Obraz hry byl po celý zápas úplně stejný, po střeleckém pokusu hostujícího celku a zisku míče následoval brejk domácích hráček a hostující brankařka byla úplně bez šance.

Na začátku druhého poločasu si mohl domácí trenér trochu zaimprovizovat, děvčata si vyzkoušela osobní obranu na všechny hráčky soupeře, ne vždy však byla úspěšná a hostujícím děvčatům se tak podařilo za těch asi osm minut nastřílet polovinu všech svých branek. V družstvu hostí byly jen dvě až tři hráčky, které se dokázaly prosadit, ostatní však zdaleka nedosahovaly hráčských kvalit všech domácích hráček, které se všechny dostaly v průběhu zápasu do hry a také se střelecky prosazovaly.

Komentář přidal trenér družstva Mgr. Lubomír KREJČÍŘ:

"Utkání bylo dalším z řady těch, které představuji spíše méně náročný trénink než mistrovské útkání. Soupeř nebyl na úrovni ani počtem, ani kvalitou. Hra domácích tak byla zaměřena na řešení problémů, které se objevovaly v minulých kolech, tedy problémy obrany. V průběhu utkání si děvčata v zápasových podmínkách ověřila realizaci nejen tradiční 0:6, ale tentokrát po delší časový úsek i 1:5 a dokonce i celoplošnou osobní obranu. Do jaké míry to zvládla, nelze objektivně posoudit vzhledem ke kvalitě soupeře, ale množství chyb bylo minimální. V útočné hře skórovalo družstvo především z rychlých útoků a příležitost dostala, tak jak je v podobných utkáních zvykem, všechna děvčata.."