English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Olomoucké házenkářky si po třech týdnech zase zahrály.

Olomoucké házenkářky si po třech týdnech zase zahrály. 05.04.2012 23:43:57 - autor: , přečteno 1599x

Dlouhou herní pauzu musely zkousnout olomoucké házenkářky. Svůj předposlední interligový zápas letošní sezony hrály v Praze na Slavii 14. března a přesně za měsíc 14. dubna budou hrát poslední utkání sezony doma proti Baníku Most. Nejprve nastala reprezentační přestávka na dvojutkání Česko - Slovinsko, následovala přestávka díky losu inerligy a nakonec další pauzu způsobily Velikonoční svátky. První polovinu přestávky mezi zápasy využili trenéři k dobíjení baterek, děvčata polykala nepříliš oblíbené naběhané desítky kilometrů a další dávky fyzického zatížení jako součást obnovení fyzičky, v dalších tréninkových jednotkách už postupně přibývají i herní cvičení a na čtvrteční večer si už naplánovaly i přípravný zápas, nezbytný k nastolení herního rytmu.

K přátelskému měření sil přijely hráčky Sokola Poruba a stejní soupeři se spolu střetnou ještě za týden v Ostravě v zápase, který by měl být generálku před posledním kolem WHIL. I když na hřišti scházelo několik klíčových hráček, v družstvu hostí chyběla brankařka Doláková, Dubajová a Selucká, které utrpěly šrámy v posledním zápase před týdnem v Jindř. Hradci, v domácí sestavě zase chyběla Lucie Fabíková, přesto si trenéři pochvalovali nasazení a přístup k utkání. Výsledek zápasu nebyl vůbec důležitý, důležitá byla herní konfrontace a trenéři si také mohli ověřit, jak na tom jednotlivé hráčky momentálně jsou se sportovní formou.

Přestože šlo jen o přípravu, přinášíme příznivcům technické výsledky prvního z přípravných duelů.

DHK ZORA Olomouc - Sokol Poruba 37:32 (19:15)

Sestavy a branky:
Olomouc
: Raníková, Rašková, Kozáková - Růžičková 6/2, Šteffanová 1, Uličná 1, Remešová 2, Kelarová 7, Pašková, Dostálová 2, Severová 1, Kubáčková 2, Spíchalová 3, Huráňová 5, Ždánská 1, Gebre Selassie 6.

Trenér: Libor MALÍNEK

Poruba: Roháčková - Osinová 3, Mýlková, Lešková 1, Chrenková 3, Tothová 4, Hrbková 5, Rechtorisová 3, Marčíková 4, Revajová 2, Vítková 4, Adámková 3.

Trenér: Jan BEŇADÍK