English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Odvetu přípravy vyhrála domácí Poruba

Odvetu přípravy vyhrála domácí Poruba 11.04.2012 23:02:54 - autor: , přečteno 1269x


Minulý týden se v rámci přípravy na poslední kolo interligové soutěže, utkala družstva Zory Olomouc a Sokola Poruba v olomoucké hale DHK ZORA a domácí Hanačky dokázaly svého soupeře porazit 37:32. V dnešní odvetě v ostravské hale SAREZA nastoupila obě družstva zase bez některých klíčových hráček ve svých sestavách. V domácím družstvu stále chyběla Dubajová, nenastoupila ani Selucká, oproti zápasu v Olomouci však trenéři měli k dispozici i ostatní dvě brankařky Dolákovou a Bártovou, které se v brance objevily ve druhém poločase, když vystřídaly Roháčkovou. Také v olomoucké sestavě stále chyběla Fabíková, jinak všechny ostatní hráčky kádru si v Ostravě zahrály.


Zápas byl typickým přípravným duelem, trenéři dali šanci všem svým hráčkám, bez ohledu na stav a průběh zápasu, jejich nasazení však nebylo úplně stoprocentní. Kladem obou přípravných zápasů bylo také to, že nedošlo k žádnému zranění. Jinak se hrálo vyrovnané utkání, v prvním poločase vedly většinou Hanačky a to nejtěsnějším rozdílem, domácí celek se dostal do vedení až v poslední pětiminutovce a do šaten se šlo za stavu 14:13 pro domácí. Na začátku druhého poločasu se podařilo domácím zvýšit své vedení až na čtyřbrankový rozdíl, po několika nepřesnostech v rozehrávce domácího družstva se podařilo hostům znovu vyrovnat na 22:22, dalších deset minut měly opět navrch domácí házenkářky, šly opět do čtyřbrankového trháku, poslední svou branku však vstřelily pět minut před koncem, poslední tři přesné střely však zaznamenaly Olomoučanky, které stíáhly na jednobrankový rozdíl, vyrovnat se jim však už nepodařilo.


DHC Sokol Poruba - DHK ZORA Olomouc 29:28 (14:13)

Sestavy a branky:
Poruba:
Roháčková, Doláková, Bártová - Tothová 9/1, Marčíková 1, Hrbková 1, Mýlková, Revajová, Rechtorisová 1, Lešková 2, Vítková 3, Chrenková 3, Osinová 3, Mrozková 3/1, Adámková 3.
Trenér: Jan BEŇADÍK


Olomouc: Raníková, Kozáková - Růžičková 7/3, Šteffanová 1, Uličná, Remešová, Kelarová 6, Pašková 3, Dostálová 3, Severová, Kubáčková 2, Spíchalová, Huráňová 1, Ždánská 2, Gebre Selassie 3.
Trenér: Libor MALÍNEK