English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Miniházená > Také miníci zahájili jarní turnaje

Také miníci zahájili jarní turnaje 17.04.2012 10:28:22 - autor: , přečteno 1597x

Nejmenší adeptky házené obě družstva miniházené zahájila o víkendu své mistrovské soutěže hrané formou turnajů vždy u jednoho z účastníků.

Družsto DHK ZORA Olomouc mini - mladší se zúčastnilo prvního jarního turnaje v Senici na Hané a ze tří utkání dvakrát vyhrálo, podlehlo domácím děvčatům a obsadilo tak konečné 2. místo. Na pro děti netradičním povrchu, antuce, byl nejprve problém se zpracováním a držením míče, ale postupně se s tím děti popraly a předvedly výkon odpovídající možnostem. V brance se střídaly Kolčavová, Rožnovská a Klabíková.
Všechny děti je třeba pochválit za bojovný výkon.
Sestava a branky: Ogoun P. 13, Janota M. 6, CHromečková S. 2, Miklíková K. 4, Kolčavová N. 3, Šinclová E., Rožnovská A., Klabíková M., Maderová M.
Trenérka: Michaela JANOTOVÁ

Družstvo mini starší hrálo svůj první turnaj v Otrokoviích a přestože ani jednou děvčátka nevyhrála ukázala bojovné srdce a všechny si zahrály, včetně těch, které teprve začínají.
Výsledky: Zora -Strážnice 18:20(9:5), Zora-Otrokovice 8.20(3:13),, Zora-Veselí 19:20(7:11). ¨
Sestava a branky: Morávková Tereza 4, Vykoukalová Ema 22, Lešnofová Kristýna 1, Navrátilová Julie, Nováková Marina, Neoralová Tereza, Paštiková
Vali, Roupcová Claudie 18, Sobková Šárka 1, Sivková Eliška - br.

Velká pochvala brankářce Elišce Sivkové (je vidět rozdíl, když na ni střílí kluci a když střílí holky - proti holkám už tam byly pěkné zákroky a brána nebyla "prázdná"). Příjemným překvapením byl výkon úplného nováčka Julie Navrátilové, která hrála své první zápasy - velká pochvala za obranu.