English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Miniházená > Miníci mají za sebou další turnaje

Miníci mají za sebou další turnaje 23.04.2012 15:01:13 - autor: , přečteno 2123x


Obě družstva mini mají za sebou o víkendu další nové zkušenosti. Vlastně si zahrála tři družstva, na turnaj starších, který se hrál v naší hale se předem omluvila děvčata ze Strážnice a proto po dohodě s ostatními účastníky postavila trenérka všechna děvčátka, která má k dispozici a udělala z nich dvě družstva. Holky si tak zahrály do sytosti. Mladší musely na další turnaj cestovat, sice ne daleko, do Žeravic je to jen pár kilometrů a poznaly zase nové prostředí.

Příští týden zase budou hrát mladší v domácí hale naopak starší budou cestovat do Zlína.


Jak tedy holky hrály ?

Mini mladší - turnaj v Žeravicích: 3. místo ze 4 účastníků
Vsledky: DHK ZORA - Bystřice p.Host. 6:7, Vel. Bystřice 7:11, Žeravice 5:2.
Sestava a branky: Kolčavová N 1, Ogoun P. 14, Šinclová E. 1, Miklíková K.2, Měšťánková T., Chromečková S., Janotová V., Coufalová.
Trenérka: Michaela JANOTOVÁ

V brance se střídaly Kolčavová s Šinclovou. Po prvním velmi pěkném utkání proti urostlým hochům z Bystřice p/H přišel smolný zápas se spostou chyb v rozehrávce a následných brankách jediného hráče z V.Bystřice. Vítězství proti domácím bylo spíše povinností. Za první zápas zaslouží všichni velkou pochvalu


Mini starší - turnaj v Olomouci:
Jak již bylo řečeno v úvodu naše děvčata vytvořila dvě družstva - „A" turnaj vyhrálo, „B" skončilo na 4. místě.
Swestava a branky všech našich děvčat: Eliška Sivková-brankařka .,Ema Vykoukalová 18, Anna Sisková 18, Daniela Fišerová 16, Kristýna Lešnofová 6, Vali Paštiková 3, Marina Nováková 3, Tereza Neoralová 2, Tereza Morávková 1, Šárka Sobková 1, Markéta Grofková 1, Kateřina Miklíková 1, Michaela Štěpánková, Anežka Coufalová, Natálie Wippernová.
Trenérka: Monika VYKOUKALOVÁ