English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Starší žačky > Starší žačky pořád střídavě oblačno

Starší žačky pořád střídavě oblačno 14.05.2012 12:33:43 - autor: , přečteno 1516x

 

ZŠ Holečkova Olomouc - HC Zlín „A" 24:18 (16:10)

Sestava a branky:
Olomouc: Pallyová - Chlandová 10, Dokoupilová, Mačugová 1, Kummerová 3, Klevetová, Grygarová 5, Zemanová 2, Šafranová 2, Hradilová 1.

Trenérka: Iveta HOFMANOVÁ

Po dvou porážkách přišly zas dvě výhry a i když do optima chybí ještě hodně a oslabení družstva ke pořád znát, přece už se děvčata herně zvedají a začíná se to projevovat na výsledcích. Střelecky se daří Michaela Chlandové, která se už probojovala do vedení tabulky střelkyň.

DHK Uh. Hradiště - DHK ZORA Olomouc 22:14 ( 9: 6)

Sestava branky:
Olomouc: Ošlejšková, Pašková - Vítková, Glogarová, Králová 1, Žáčková 7/1, Konůpková 3, Soukupová, Tkadlecová, Vaňková 1, Lindnerová 1, Konečná, Studená 1.

Trenér: Miloš HALOUN

Olomoučanky nejely do Hradiště v roli favoritek, což se také v utkání projevilo. Začátek zápasu ale nasvědčoval pravému opaku. Hanačky zaskočily favorita a po sedmi odehraných minutách vedly 1:5. Během dalších 10 minut si však na své konto nepřipsaly jedinou vstřelenou branku a domácí toho využily k otočení výsledku. Ve druhém poločase ještě hostující družstvo drželo jakž takž krok, prvních 15 minut, kdy domácí vedly „jen" 17:14. Závěr však patřil domácím, které zase šňůrou pěti branek stanovily konečný výsledek. V domácím družstvu se nejvíc dařilo Jolaně Mizerové, střelkyni 11 branek