English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Program a výsledky > Generálka juniorek před mistrovstvím světa

Generálka juniorek před mistrovstvím světa 18.06.2012 05:24:11 - autor: , přečteno 1405x

Mistrovství světa juniorek U 20 hostí letos Česká republika. 24 nejlepších světových juniorských týmů se sjede na začátku července do Ostravy a Brna, aby zde od 1. do 15. července sehrála svůj šampionát. Před konečnou nominací české reprezentace se svěřenkyně trenéra Michala Červenky sejdou ke krátkému srazu v Olomouci, kde v hale DHK ZORA Olomouc absolvují od 21. do 24. června 2012 krátké soustředění, v rámci kterého dvakrát změří síly se svými vrstevnicemi z Rakouska (rovněž účastnice závěrečného turnaje MS U 20). Utkání budou sehrána v pátek 22. června od 18:30 hod. a v sobotu 23. června od 14:30 hod. v hale DHK ZORA Olomouc.


V dresu juniorek uvidíme i několik děvčat z domácího klubu, Terezu Kubáčkovou, Michaelu Ždánskou, Ivanu Salašovou a Andreu Kulíškovou. České juniorky budou hrát v první fázi MS ve skupině „B", která se bude hrát v Ostravě a jejich soupeřkami budou favorizované celky Korea a Švédsko a dále Kongo, Kazachstán a Argentina. O MS budeme pravidelně informovat na našich stránkách.