English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Další trenérský veletoč ve Veselí

Další trenérský veletoč ve Veselí 19.07.2012 13:28:38 - autor: , přečteno 1487x


Když v zimě na začátku ledna letošního roku odvolalo od interligového družstva žen vedení Zlína trenéra Aleše Kořínka a na jeho místo dosadilo zkušeného Antonína Střelce, kterého však po nátlaku hráček po čtyřech dnech, opět odvolalo a na lavičku se vrátil Kořínek, nechtělo se tomu ani věřit. Podobně šokující zpráva přišla z dílny letošního vítěze WHIL a českého vicemistra Brittermu Veselí n. Mor. Po určitých neshodách s vedením klubu skončil ještě před zahájením přípravy dosavadní trenér Peter Sabadka, po několika dnech jej následovala jeho asistentka a brankařská legenda Lenka Černá. Do přípravy nastoupil v roli hlavního trenéra slovenský trenér Jozef Hanták, ten však v úterý oznámil, že z osobních a zdravotních důvodů u družstva končí. Po devíti dnech !

Vedení klubu vydalo prohlášení, že po odchodu Hantáka už má problém vyřešen a získalo ze Slovenska další výraznou trenérskou osobnost. Kdo to bude zatím zahaluje rouška tajemství. O novém lodivodu Panenek budeme samozřejmě informovat. Ze všeho nejvíc jim však přejeme aby se problém co nejdříve vyřešil a měly tak čas na klidnou a nerušenou přípravu.