English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Hanačky zahájily přípravu

Hanačky zahájily přípravu 22.07.2012 21:50:11 - autor: , přečteno 2023x

V pravé poledne v neděli 22. července se v hale DHK ZORA Olomouc poprvé rozezněly pokyny nového trenéra družstva Mgr. Jana Bělky a jeho asistentů Mgr. Lucie Fabíkové a kondičního trenéra Mgr. Karla Hůlky a šestnáctka hráček začala první trénink před novou sezonou.

Prvnímu tréninku, před odjezdem na soustředění do Rapotína předcházel informační blok, na kterém byly představeny nové tváře v družstvu a realizačním týmu. Trenér seznámil hráčky s nejbližším programem a navíc nastínil hlavní směry a představy se kterými realizační tým vstupuje do sezony. První trénink byl více méně seznamovací, ta pravá příprava začne hned v pondělí na soustředění, kde v několika denních fázích začnou děvčata nabírat zejména fyzičku.

S výjimkou juniorských reprezentantek Terezy Kubáčkové, Ivany Salašové, Michaely Ždánské a Andrey Kulíškové, které ještě dostaly týdenní volno je kádr kompletní. Koho tedy uvidíme v dresu Zory v příští sezoně ? Jak jsme už avizovali jedinou úplně novou tváří bude Slovenka Katarína Berová z Trenčína, do klubu se po dvou letech vrací dorostenecká reprezentantka - brankařka Anežka Zuzánková z Poruby a novými hráčkami v interligovém kádru budou dvě dorostenky Kateřina Hofíková a Petra Smékalová.

Celá dvacítka hráček, kterou budou mít trenéři k dispozici má tedy tuto podobu:
Brankařky: Barbora Raníková, Lucie Rašková Anežka Zuzánková, spojky: Kateřina Růžičková, Tereza Kubáčková, Anna Gebre Selassie, Barbora Pašková, Katarína Berová, Ivana Salašová, Kateřina Hofírková a Petra Smékalová, křídla: Lucie Dostálová, Martina Huráňová, Michaela Ždánská, Adriana Remešová, Jana Šteffanová a pivoti Martina Uličná, Jana Spíchalová, Lucie Severová a Andrea Kulíšková.

Kromě trenérského tria Bělka, Fabíková a Hůlka, se novým vedoucím družstva stal Jaroslav Turek, u družstva působí fyzioterapeut Bc. Jiří Šrotř a masér Michal Korytář, s družstvem bude spolupracovat pravidelně také psycholog Mgr. Michal Šafář. Zabezpečena je spolupráce dalších odborníků pro nejrůznější činnosti spojené s přípravou družstva, ve speciálních oblastech přípravy.

O průběhu přípravy budeme na našich stránkách pravidelně informovat.